Ольга Ситник: «Ви маєте щосекунди молитися, щоб Володя був останнім, хто загинув,за наше з вами спокійне життя…»

0
51

Сьогодніі були присутні на сходці с. Шарин, де розглядалося питання перейменування вулиць. Від усього почутого та побаченого мене тіпало. Не можу зрозуміти, як люди можуть бути такі черстві та бездушні.

А справа ось в чому: в цьому селі на вулиці Комуністичній проживав наш ГЕРОЙ, захисник України, який загинув в зоні АТО, Володимир Рижак.Коли постало питання перейменування вулиць, то на сесії чомусь вирішили назвати її Зарєчна.(це одна з версій, так як їх було 6чи 7). Слухати те що робилося на сходці було огидно, як можна обговорювати питання як перейменувати вулицю, якщо в селі сталася ця трагічна подія, то тут не може бути ніяких інших варіантів, крім як назвати вулицю, на якій проживав загиблий в пам”ять про нього його іменем.

Але з цього зробили ціле шоу, яке затягнулося на 2, 5 год. Дійшли до того, що 4 представників села на чолі з демобілізованим Володимиром в неділю проведуть опитування на цій вулиці, аби знати за і проти. В м. Львів іменем Володі названо храм, м. Сміла названо вулицю його іменем, а в рідному селі не удостоївся честі. Коли почала розказувати, що ці люди самі мали бути ініціаторами аби вулицю назвали в його честь, мені сказали “А якщо ще когось уб”ють, то що тоді знову перейменовувати якусь вулицю”.

Людоньки ви маєте щосекунди молитися, щоб Володя був останнім хто загинув,за наше з вами спокійне життя. Як у людини взагалі може бути скільки негативу, злості.СХАМЕНІТЬСЯ, ОПАМ”ЯТАЙТЕСЯ! Прошу у Бога,щоб допоміг цим людям зробити правильний вибір в неділю.Вибач Володю, що ця війна багатьох так нічого і не навчила, і вже мабуть і не навчить.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я