Закутки влади: перші фотографії кімнати відпочинку мера Умані

0
22235
Так ми уявляли кімнату відпочинку. Такий диван ми бачили в офісі Яценка.

Віп-євроремонти на мільйони, коханки і елітна кімната відпочинку – так нещодавно розрекламували уманську міськраду народний депутат Антон Яценко. На хвилі справедливого гніву ми увірвалися до вказаних нардепом місць, щоб народ не лише чув, а й побачив на власні очі таємне життя міської влади. Ми пройшли по всіх місцях, вказаних нардепом, фотографуючи усі подробиці розкішного життя.

Умань активно ремонтується. З’явилися фонтани, нові дороги, ремонтуються площі та будується мабуть найбільш унікальний притулок для тварин за 5 мільйонів гривень. Точніше – вже 7 мільйонів гривень. Де для чотириногих друзів буде і куток, і підігрів підлоги, і душ, і медична допомога. Щоправда, виглядає притулок значно гірше, ніж вілли по 250 тисяч доларів з басейнами і вертолітним майданчиком.
Тож коли народний депутат Антон Яценко зі свого шикарного офісу в Києві повідомив, що міськрада робить у кабінетах віп-ремонти вартістю 4 мільйони гривень, а міський голова створив віп-кімнату відпочинку, де приймає коханок.

Нам дуже захотілося побачити даний кабінет.
Адже ще у 2004 році ми перші бунтували проти кімнати відпочинку голови райдержадміністрації Петра Григоренка, бачили у свій час чудовий офіс Антона Яценка із зеленими шкіряними стільцями та диванами.

Шик та блиск міської влади

Відділ туризму осідлав радянський спадок

Першими ми забігли у відділ туризму на 2 поверсі. За версією нардепа та його інформаційних сайтів 04744 і UmanNews, тут знаходиться віп-ремонт. Як виявилося, зробили його халтурно. Шпалери находили на старі плінтуса, в стінах ще стирчали старі радянські розетки, дівчата сиділи без опалення. На стиках вікон виднілася пліснява. В кімнаті знаходиться 4 працівника. Але найбільший шик – це стіл та крісло керівника відділу туризму Анни Ковальової. Судячи по зовнішньому дизайну, це антикварний стіл та крісло 80 року випуску. Зроблений у кращих традиціях радянського номенклатурного дизайну. І він ще, напевно, пам’ятає зібрання компартії. Враховуючи, що стіл та стілець на добрий десяток років старше за господарку кабінету, за всіма прогнозами ще років за 30 таких меблів не буде взагалі. І його ціна підскочить у любителів соцреалізму та комуністичного минулого.

Перевіривши документи, виявилося, що останній косметичний ремонт в кімнаті був у 2012 році.

 

Кабінет Ірини – на 3 особи

Другим кабінетом став кабінет Ірини Ходаківської. Саме цій дівчині народний депутат приділив найбільше уваги – запевнив що її кабінет відремонтовано найкраще, бо вона фаворит міського голови. У кабінеті крім Ірини нас зустріло ще двоє працівників – з’ясувалося що в керівника відділу внутрішньої політики немає власного кабінету. Розетки виявилися кращими. Проте вікна та пліснява на стиках видавали, що ремонт тут проводився ще за минулого міського голови.

Кімната відпочинку – міф чи правда?
Пройшовши відремонтованими коридорами я впевнено крокнув до кабінету міського голови. Раніше тут знаходився легендарний в певних колах мер-довгожитель Юрій Бодров. Кімната відпочинку за нього була в «тамбурі» між приймальнею та кабінетом. Відчинивши двері до міського голови, ми отертіли – на старому місці кімнати відпочинку не було. Привітавшись з міським головою, ми попередили – назад не підемо, поки не побачимо розрекламовану кімнату відпочинку. Сам кабінет міського голови виглядав пристойно, але дуже програвав домівкам і квартирам знайомих депутатів і борців з корупцією.

Міський голова опору не чинив і я сміливо відкрив двері та завмер…

Ми очікували побачити шикарний диван, зручні крісла, джакузі з душовою кабінкою. Або хоча б те, що бачив у кабінетах міністрів, їх заступників, та власне в офісі нардепа Яценка.

 

Але те що відкрилося погляду, особисто мене образило.

Простий кухонний гарнітур, простий кухонний стіл і дешева мікрохвильовка та чайник. Це кімната трудоголіка, але аж ніяк не місце для романтичних зустрічей.
У районі паломництва хасиди для різноробочих краще обладнують кімнати відпочинку.

Фінальним акордом стали документи – за ремонт коридорів, приймальні, кабінетів заступників і міського голови пішло не 4 мільйони гривень, а 1,4. За 2017 рік було зроблено капітальний ремонт кабінетів 2 поверху, приміщень загального користування 2 поверху та сходових майданчиків 4 поверху в адміністративному будинку за адресою м. Умань, пл. Соборності, 1. Загальна площа ремонту 246,8 м2 на суму 1428880,38 грн.

ВисновкиТісні перемовини: кімната відпочинку виявилася менше кухні хрущовки.

Висновок перший. Нардеп відверто маніпулює фактами, а по народному – бреше. Для чого це потрібно, покаже час. Імовірно, зміна політичної ситуації змушує його якомога швидше поставити своїх людей на ключові посади. Щоб залишити за собою вплив в місті. Я б на місці міської влади позивався до суду. Бо хтось має вчити нардепа бути чесним.

Другий. Наявність плісняви і відсутність нормального опалення в кабінетах працівників свідчить, що в будівлі відсутня вентиляція. І працювати в таких кабінетах шкідливо для здоров’я.

Люди постійно хворітимуть і не зможуть бути продуктивними.
Не кажучи вже що візит інвестора в такий кабінет не покращує інвестиційний клімат в місті.

Третій. В місті, де на фонтани витрачають два десятки мільйонів, на реконструкцію площі – 25 мільйонів, на притулок для тварин викидають 7 мільйонів гривень і облаштовують підігрів підлоги, виникає питання – то для чого ми це робимо і кого цінуємо більше?

Людей чи собак?

Бо дитсадках відсутня вентиляція і підігрів підлоги. В місті ще не замінені всі котельні, не утеплені будинки.
В мерії туристичного міста відділ туризму в буквальному сенсі осідлав радянський спадок.

Міський голова працює в скромному кабінеті, який явно не підходить для романтичних зустрічей і більше схожий на кімнату трудяги, який в обід готує собі бутерброди з чаєм. І дуже програє кабінету бізнесмена середньої руки уманського рівня.
Не кажучи вже про маленький лувр, яким після такого кабінету видається офіс Антона Яценка та його нерухомість, записана на родичів.

Нерухомість Яценка за версією Bigus.info
Маєток Яценка за версією Bigus.info

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я