Віп-карусель від нардепа: дитяча конячка за ціною Ланоса?

0
1992

Шквал новин про відкриття площ у Христинівці та Монастирище, де дітей кататимуть китайські каруселі, викликав не лише хвилю любові до народного депутата Антона Яценко від окремих учасників соцмереж, а й логічні запитання – чому придбані за бюджетний кошт каруселі такі дорогі – одна конячка вартує дорожче ніж авто бюджетного класу? І чому їх ціна в мережі інтернет нижча у 6-8 разів?

«Нещодавно у містах  Христинівці та Монастирище відбулось урочисте відкриття реконструйованих площ. Однією спільною окрасою, яких є «Весільна карусель!» для дітей. ТОВ «Імперія води Україна», саме це підприємство отримало підряд від Монастирищенської районої ради, на замовлення якої відремонтована центральна площа невеликого районного центру з населення близько 9 тисяч мешканців. Ціна питання – 10, 4 млн грн. ТОВ «Імперія води Україна» в першу чергу відома як виконавець скандально-відомих робіт з будівництва уманських фонтанів. Допомагатимуть у будівництві  субпідрядники – місцеве ТОВ «Уманьрембуд2», а також ПП «Транс-буд», – пише Артур Чемирис,  у виданні  «Забеба.лі». 

 

Відповідно до кошторису, технічна частина забезпечення робіт обійдеться у майже 8,5 млн. грн, а сама карусель виготовлена в Китаї, коштуватиме 2 млн грн.( 80,3 тис доларів США).

*Примітка редакції

Зазначимо, що вартість каруселі з аналогічною кількістю посадкових місць, також  виготовленої в Китаї  коштує від 5 до 25 тисяч доларів. Чекаємо відповіді від народного депутата Антона Яценка та підрядника, який виконував роботи. 

Математика проста :  загальна вартість каруселі становить 80 тисяч поділити на 16 конячок , отримуємо по 5 тисяч доларів за кожну.

От і отримуємо конячку, яка дорожче за найпоширенішу автівку українського автопрому.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я