Нагальні питання: до Родниківки, Танського та Косенівки завітала Оксана Супрунець

0
836

Днями голова районної ради Оксана Супрунець побувала з робочим візитом у селах Косенівка, Танське та Родниківка.

Першим пунктом відвідування стало село Косенівка, де відбулася зустріч Оксани Анатоліївни з активом сільської ради та колективом школи. В рамках зустрічі обговорено питання соціально-економічного розвитку населеного пункту та надання субвенції на розвиток освіти, культури, медицини. Сьогодні в Косенівському НВК частково потребують заміни вікна та дах над спортзалом.

З метою вирішення нагальних питань цього населеного пункту було проаналізовано стан наповнення бюджету сільської ради.

Цього ж дня Оксани Анатоліївна зустрілася з сільським головою села Родниківка Русланом Яремчуком та директором Родниківської загальноосвітньої школи Олександрою Слупіцькою. В рамках зустрічі основна увага була звернена на залучення молоді до здорового способу життя.  В цьому напрямку в населеному пункті проводиться активна робота. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету та бюджету сільської ради були проведені ремонті роботи підвального приміщення школи та частково закуплено обладнання для тринажерної зали.

Велика увага звертається на розвиток освіти. Таким чином були виділені значні кошти для наповнення матеріально-технічної бази Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В селі Танське голова районної ради ознайомилася з проблематикою та перспективами розвитку загальноосвітнього навчального закладу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я