“Криваве жлобство”: в місті відбулась акція проти виробів із хутра

2
379

20 січня Умань приєдналась до Всеукраїнської акції проти хутряних виробів “Криваве жлобство”.  За ініціативи UAnimals активісти з усієї країни вийшли до магазинів  хутра, аби розповісти відвідувачам про жорстокість, яку породжує хутряна промисловість.

– Сенс таких заходів у тому, щоб насилля перестало бути доступним та популярним. Якщо ферма чи фабрика з тваринами – їхня смерть повинна бути швидкою та безболісною. Але якщо ідеально мріяти: закриття усіх подібних закладів, виробництв і т. п., популярізація якісних тканин, наповнювачів дла українського дизайнерського одягу. Все можливо, народ, якщо ми разом будемо покращувати умови життя нашої країни. Що нами керувало: побачене на фермі із лисами, норками, побачене у відео на звіробійні.
З тварин знімають живцем шкіру, кидають їх тіла на кучу де вони ще вмирають у агонії до 30 хвилин. Покалічені звірі з гематомами та відрізаними хвостами(оті, що у вас на шапці та на сумочках) які просто стікають кровью і ніхто зашивати їх не збирається. Лисиці, норки і т. д. живуть у клітках без підстилок, їхні лапи постійно застрягають та провалюються. Вибачте, але це дебілізм чистої води. Я не хочу, щоб мої діти жили у країні, де таким чином заробляють гроші. Я допомагатиму волонтерам заради майбутнього, де соціум буде здоровим. – зазначила учасниця акції Кристина Самородова.

В суботу, 20 січня Україною пройшла хвиля антихутряних акцій «Криваве жлобство». Зоозахисна подія відбулася за ініціативи UAnimals.

Publié par UAnimals sur dimanche 21 Janvier 2018

2 КОМЕНТАРІ

  1. […] 20 січня Умань приєдналась до Всеукраїнської акції проти хутряних виробів “Криваве жлобство”.  За ініціативи UAnimals активісти з усієї країни вийшли до магазинів  хутра, аби розповісти відвідувачам про жорстокість, яку породжує хутряна промисловість. Про це пише Вечірня Умань. […]

  2. […] 20 січня Умань приєдналась до Всеукраїнської акції проти хутряних виробів “Криваве жлобство”.  За ініціативи UAnimals активісти з усієї країни вийшли до магазинів  хутра, аби розповісти відвідувачам про жорстокість, яку породжує хутряна промисловість, пише "Вечірня Умань". […]

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я