В Уманській картинній галереї відкрилась виставка дитячих робіт

2
180

05 лютого в Уманській картинній галереї відбулось відкриття виставки за підсумками конкурсу дитячих робіт «Чарівні фарби, талановиті пальчики» серед вихованців дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему: «УМАНЬ – МІСТО ДИТЯЧИХ МРІЙ».
Словами привітань до присутніх звернулись заступник міського голови Жанна Лозінська, начальник відділу освіти Уманської міської ради Оксана Мельник та голова міському профспілки працівників освіти і науки Любов Кузьменко.
Листом подяки відділу освіти Уманської міської ради нагороджено членів оргкомітету та членів спостережної комісії конкурсу.
Зі словами подяки за допомогу в організації та проведенні конкурсу керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з дошкільними підрозділами виступила голова оргкомітету, вихователь навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» Ірина Миколаївна.


Усім дошкільнятам-учасникам виставки-конкурсу «Чарівні фарби, талановиті пальчики» вручено дипломи, а їх кураторам грамоти відділу освіти Уманської міської ради та подарунки від міському профспілки працівників освіти і науки.
Виставка дитячих робіт триватиме до 02.03.2018, тож запрошуємо всіх бажаючих на виставку: «УМАНЬ – МІСТО ДИТЯЧИХ МРІЙ»!

2 КОМЕНТАРІ

  1. […] У понеділок, 5 лютого в Уманській картинній галереї відбулось відкриття виставки за підсумками конкурсу дитячих робіт «Чарівні фарби, талановиті пальчики» серед вихованців дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему: «Умань – місто дитячих мрій», інформує Вечірня Умань. […]

  2. […] У понеділок, 5 лютого в Уманській картинній галереї відбулось відкриття виставки за підсумками конкурсу дитячих робіт «Чарівні фарби, талановиті пальчики» серед вихованців дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему: «Умань — місто дитячих мрій», інформує Вечірня Умань. […]

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я