В Умані відкрито меморіальну дошку командувачу Військово-Морських Сил України

0
853

21 квітня в Уманській загальноосвітній школі № 9 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уманчанину, видатному військовому та громадському діячу, кандидату військових наук, заступнику міністра оборони України – командувачу Військово-Морських Сил України, віце-адміралу Володимиру Герасимовичу Безкоровайному.

У мітингу взяли участь міський  голова Олександр Цебрій, заступник командувача ВМС України, контр-адмірал Олексій Неїжпапа, командувач ВМС України (2014-2016 р.р.), віце-адмірал Сергій Гайдук, голова Одеського осередку асоціації Військово-Морських Сил України, капітан І рангу Олександр Калініченко, ветерани-підводники, ліцеїсти І курсу Одеського військово-морського ліцею, учні та учителі школи, громадськість міста.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано міському голові Олександру Цебрію, контр-адміралу Олексію Неїжпапі, учениці школи № 9 Вікторії Мазуренко (онуці Володимира Герасимовича) та ліцеїсту Одеського військово-морського ліцею, віце-старшині ІІ статті Євгену Дацюку.

«Володимир Герасимович став для всіх нас взірцем вірності українському народу та присязі. І наш обов’язок не тільки не втратити, а і примножити надбання нашого великого земляка», – сказав очільник міста.

 

 

Учасники мітингу вшанували світлу пам’ять про Володимира Безкоровайного хвилиною мовчання, запаливши свічки та поклавши квіти.

На заході представник Одеської Ради Миру Ірина Гриник запросила учнів школи взяти участь у флешмобі «Рушник миру», що проводиться межах Міжнародного проекту «Діти – юні посли миру». Учасники флешмобу готують спільний рушник, на який додають частини з міст і місць світу, вишиваючи на ньому відповідні географічні назви.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я