Дванадцять уманських студентів отримали статуетку “Оскар”

0
336

Традицію наймаштабнішої кінопремії перейняли студенти УДПУ, де у головних ролях не провідні актори  світу, а кращі спортсмени, науковці і творчі особистості. Вже 5 рік поспіль на історичному факультеті відбувається нагородження кращих студентів року.

За правилами конкурсу, близько сотні номінантів більше місяця змагались за першість, та у фінал шляхом таємного студентського голосування потрапило лише 36 студентів. В цей час організатори конкурсу досконально вивчали номінантів, щоб у день церемонії нагородження  озвучити ім’я найкращих зі сцени.

 

 

 

 

– Тепер цих хлопчиків «Оскарів» у мене двоє, вони зустрілися з різницею у п’ять років й одразу вподобали одне одного. Сподіваюсь, що колись до них приєднається й третій, але справжній за «Кращий сценарій». Такі маленькі приємності мотивують і додають снаги для руху вперед. Дякую організаторам та всім хто голосував за мою скромну кандидатуру.- зазначив Дмитро Безверхній, переможець у номінації «Відмінник року».

Ведучими свята стали Марина Сінета та Владислав Рудюк.  Студенти історичного факультету підготували для глядачів справжній фестиваль з щирими піснями, запальними танцями, вражаючими акробатичними номерами та силовим шоу. На завершення свята студентська рада влаштувала нагородження викладачів факультету.

За результатами церемонії нагородження статуетки «Оскар» отримали наступні номінанти:

«Відмінник року» – Безверхній Дмитро, «Група року» – 22 група, «Позитив року» – аматорський колектив «WHY NOT», «Староста року»- Манзик Юлія, «Душа гуртожитку» – Подолян Олег, «Перо року»- Мовчан Сергій, «Спортсмен року» – Неголюк Анастасія, «Волонтер року» – Радчук Анюта, «Відкриття року» – Гонтаренко Яна, «Стиль року» – Андрій Гончар, «Творча особистість» – Бектурганова Ніна та Должкевич Лілія, «Студент року» – Ольга Чумак.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я