На фестивалі педагогічної творчості студенти демонстрували артистичні здібності

0
376

28-ий фестиваль педагогічної творчості, який днями відбувся в УДПУ імені Павла Тичини, було приурочено 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського.

«Лише творчий вчитель може бути джерелом успіху своїх вихованців», – писав Сухомлинський, і цю загальновідому істину намагалися довести наші студенти.

Вітаючи із відкриттям фестивалю, перший проректор, професор Андрій Гедзик побажав студентським командам творчих ідей, натхнення і зазначив, що в університеті завжди будуть підтримувати прагнення молоді розвиватися та удосконалюватися.

У фестивалі взяли участь 4 команди, склад учасників яких було визначено методом жеребкування: команда «Гільдія» (факультети іноземних мов, соціальної та психологічної освіти, професійної та технологічної освіти); «Типове об’єднання педагогів» (факультети мистецтв, початкової освіти, української філології); «Сила трьох» (факультети фізичного виховання, дошкільної та спеціальної освіти, природничо-географічний); «Велика педагогічна сім’я» (навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти, історичний та факультет фізики, математики та інформатики).

Програма фестивалю була цікавою і різноманітною, насичена позитивними емоціями та гарним настроєм! Цьому сприяли презентації команд, конкурси «Розминка», «Знайди спільне», «У світі казки», «Учитель-імпровізатор».

Усі команди на «відмінно» справилися із завданнями конкурсу «У світі казки». А потрібно було за 3 хвилини скласти та інсценізувати казку в зазначеному жанрі (детектив, мелодрама, фантастика, комедія).

Відомо, що успіх команди залежить від капітана. І саме свої знання та вміння демонстрували вони у бліц-конкурсі, вражаючи точними і правильними відповідями, оперуючи фактами із життя та діяльності Олександра Сухомлинського.

В сучасній педагогіці високо оцінюється вміння вчителя імпровізувати, знаходити оригінальні рішення, моделювати педагогічні ситуації, і саме це продемонстрували учасники у конкурсі «Учитель – імпровізатор». На цьому етапі фестивалю наші студенти довели, що і в реальних шкільних умовах не розгубляться і будуть завжди на висоті.

Під час представлення «домашніх завдань» учасники демонстрували артистичні здібності, виходячи із поставленого перед ним завдання: «Творча трансформація педагогічних ідей Василя Олександровича Сухомлинського».

Завершився фестиваль флешмобом команд під пісню «Україна – мати» у виконанні студентки факультету мистецтв Анастасії Шинкарук.

За результатами виступів команди були нагороджені почесними грамотами в таких номінаціях: «Креативність педагогічної думки» – команда «Велика педагогічна сім’я»; «Акторська майстерність» – команда « Титове об’єднання педагогів»; «Педагогічний артистизм» – команда «Сила трьох»; «Натхнення й педагогічний артистизм» – команда «Граніт науки»; «За творчий та інтелектуальний потенціал» – команда «Гільдія».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я