Кіборги – вбивці, волонтери – повії: нардеп Яценко майже одночасно з «трибуналом ДНР та ЛНР», узявся судити українських героїв

0
31522

Кіборги – вбивці, волонтери – повії: нардеп Яценко майже одночасно з «трибуналом ДНР та ЛНР», узявся судити українських героїів.

Покарати за службу Україні. Народний депутат Антон Яценко  обізвав “кіборга” з Умані Олега Герваса «убийцей мирного населения» та звинуватив у вбивствах мирного населення і мародерстві під час служби в Донецькому аеропорту. І пообіцяв судити захисника України. Це сталося якраз після вистави в ДНР і ЛНР, коли «народный трибунал» засудив до довічного увязнення Порошенка, Авакова, Турчинова і інших. Разом з цим він понаписував уманським волонтерам, що «майдан стоит поперек горла» і що жінки, які возили на фронт допомогу «повії та відьми» та побажав їм смоктати чоловічі геніталії…  (Ми не можемо оприлюднити даний скріншот з етичних міркувань)

«Ты убивал и грабил мирное население, граждан Украины, прикрываясь АТО, по моим данным сейчас расследуется ряд уголовных дел – рекет, разбой и даже изнасилование. Ты думаешь, отвертишся?» – так заявив найвідоміший в країні кнопкодав Антон Яценко у переписці з уманським «кіборгом» Олегом Гервасом, який отримав поранення в ДАП.

У коментарях “Вечірнім “Черкасам” Антон Яценко підтвердив свої слова. Посилається на інформацію з власних джерел. Зі слів чиновника, він вже звернувся до СБУ, бо йому та його сім’ї нібито погрожують розправою.

Воспринимаю их( повідомлення в мережі-ред)  как подготовку к убийству и угрозе своей жизни, поэтому завтра обращусь официально в СБУ, МВД и ГПУ. Никто не давал права таким как вы распоряжаться чужими жизнями. Учитывая, что на округе у меня много ребят из АТО, которые мои друзья, не менее 200 человек, я думаю готовы будут дать ответ. По Гарвасу действительно есть вопросы по линии правоохранителей, пускай разбираются.Вам напомню, на всякий случай, что около десяти тысяч бывших военнослужащих сейчас в СИЗО за уголовные преступления. – прокоментував народний депутат Антон Яценко
Фото Сергій Радченко.
Олег Гервас молодший сержант Збройних сил України. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня .Під час виконання бойового завдання отримав поранення.

Волонтери, АТОвці та уманчани шоковані подібною поведінкою народного депутата. Мережа вибухнула різними скріншотами, на яких нардеп Антон Яценко в грубій формі спілкується з людьми. Він не жалкував нікого – ні волонтерів, ні журналістів, ні інвалідів, ні атовців. Кожному дісталася грубість від нардепа…

-Вважаю, що за наклепи на кіборга поганка має відповідати. А молоді виборці (які не ведуться на “гречкосіїв” і користуються інтернетом) обов”язково мають поширювати інформацію (у т.ч. серед старшого покоління) стосовно Ху із Ху. Інформаційна робота – таки працює, люди знімають шори і викидають таких яценків до смітниказазначила Наталя Хохлова.

Військовослужбовці також не залишились осторонь даної ситуації. Павло Тука, прокоментував.

-Я проходил службу в 90-м батальоне 81 бригады.

Горжусь тем, что наше подразделение никогда не принимало участие в каких-либо мародёрствах, отжимах, контрабандах и прочих грязных делах. Наш батальон заработал своё имя кровью и жизнями десятков Героев, двое из которых получили звание Героя Украины (Иван Зубко и Игорь Брановицкий) посмертно!!! Все что у нас осталось, это память о погибших братьях и гордость , что мы служили в этом подразделении! Сегодня, нардеп Яценко, который является бывшим регионалом и известным кнопкодавом, позволил себе назвать нашего сослуживца- киборга, парня который здоровьем заплатил за защиту страны и достойно воевал- убийцей мирных жителей и мародером!!!! Помимо унижения чести и достоинства одного контретного человека, этот негодяй очернил все наше подразделение!!

Я, как обычный гражданин Украины, требую от данного деятеля сложения депутатских полномочий, в связи с тем, что он – балабол! (На Олеге нет ни одного криминального дела, соотвественно он банально сбрехал).- підкреслив учасник АТО,Павло Тука.

«Вечірня Умань» буде на далі слідкувати за розвитком подійта інформувати Вас про перебіг суперечки.

Довідка: Антон Яценко, народний депутат по округу №200, вперше став депутатом за списком Блоку Юлії Тимошенко. Потім перейшов до Партії Регіонів та виграв вибори по мажоритарці на окрузі №200. Голосував на «диктаторські закони» 16 січня, які і спричинили «гарячу фазу» Майдану.
В Умані має кілька інформаційних ресурсів через підставних осіб та неодноразово обзивав людей. Інформаційні ресурси неодноразово були спіймані на брехні – вони називали відомого активіста і батька 4 дітей «голубим» та вигадували коханок міському голові міста Умань.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я