Поліціянти, які забезпечували публічну безпеку в Умані під час Рош Ха-Шана повертаються додому

0
409

Сьогодні працівники поліції, які в складі зведеного загону в місті Умань виконували завдання по забезпеченню публічної безпеки та порядку, та поліцейські Держави Ізраїль, які спільно з українськими правоохоронцями забезпечували публічний порядок в місцях перебування паломників, завершили свою роботу. Поліцейські відбули по місцям несення служби.

Протягом десяти днів зведений загін працівників поліції спільно з ізраїльськими поліцейськими забезпечували правопорядок та публічну безпеку в районі компактного перебування паломників-хасидів.

Керівник Главку Нацполіції Черкаської області Валерій Лютий подякував поліцейським за несення служби та дотримання правопорядку в місцях перебування паломників-хасидів на належному рівні.

В свою чергу представники поліції Ізраїлю також подякували українським поліцейським за співпрацю та відзначили їх високий рівень підготовки до проведення масових заходів. На прощання поліцейські обмінялись рукостисканнями.

Зведені загони поліцейських залишили місто Умань. Публічну безпеку та порядок в місті Умань продовжують забезпечувати працівники Уманського відділу поліції.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я