Спортивний дайджест: які перемоги здобули уманчани за останній час

0
142

Змішані єдиноборства, футзал та веслування на каное: в цих та інших видах спорту останнім часом відзначились студенти з Умані.

• Першокурсник УДПУ імені Павла Тичини Микола Виходцев поповнив когорту прославлених спортсменів університету – став чемпіоном Румунії з веслування на байдарках і каное в місті Пітешті. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени цієї країни. У складі юнацької команди України Микола став чемпіоном в олімпійському виді одинак 1000м і одиночка 500м, а також бронзовим призером на дистанції 200 м та отримав звання Майстер спорту України.
  • Студент факультету фізичного виховання Руслан Первак пройшов відбір та увійшов до збірної команди України  зі змішаних єдиноборств за версією WMMAA серед чоловіків (один із восьми членів команди), яка візьме участь у Чемпіонаті Європи, який цьогоріч проходитиме в місті Мадрид (Іспанія) з 11 по 14 жовтня. Відбір та навчально-тренувальні збори за участі найсильніших українських бійців проводилися у місті Харків.

Про Руслана, перспективного, хоч і досить молодого спортсмена, уже неодноразово писали вітчизняні та закордонні ЗМІ. У 2017 році він виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств, завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина)  та не зупиняється на досягнутому.

• В місті Алма-Ати (Казахстан) пройшов чемпіонат Світу з футзалу серед студентів. До складу збірної команди України увійшла цьогорічна випускниця факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олена Цикаленко. Завдяки навчанню в університеті та наполегливій праці в спорті, Олена мала можливість увійти до складу збірної команди України. В груповому етапі змагань збірна України обіграла команди Польщі, Канади, Ізраїлю, Франції, а у фіналі поступилася збірній Росії і у підсумку посіла друге місце.

• До дня фізичної культури і спорту України в місті Балта відбувся регіональний турнір з багатоповторного жиму « BALTAREGIONCUP 2018», який ознаменував початок нового спортивного сезону. На відкриття з’їхалися спортсмени з різних міст України. До збірної команди м. Умань, яку представляли 12 спортсменів, ввійшли 2 представники УДПУ – викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту міжнародного класу України Сергій Ільченко  та студент факультету фізичного виховання, Майстер спорту України Сергій Сюренко. У важкій боротьбі збірна команда міста Умані виборола І загальнокомандне місце і була нагороджена кубком та грошовими нагородами. Наші спортсмени внесли вагомий внесок в підсумковий результат команди – Сергій Сюренко в номінації штанги 55 кг з результатом 78 повторень посів ІІІ місце, Сергій Ільченко в номінації штанги 100 кг з результатом 53 повторення завоював І місце. На даний час  спортсмени готуються до Чемпіонату світу, який вперше буде проведено в столиці нашої держави.