Дві пари танцюристів з Умані стали призерами Всеукраїнських змагань з танцювального спорту

0
203

Близько 600 танцюристів з України та Молдови впродовж 12 годин демонстрували свою майстерність під час Всеукраїнських змагань з танцювального спорту, що проходили 13 жовтня на базі РСК «Амарант».

Це вже вдруге наш комплекс приймає у своїх стінах танцювальний турнір такого високого рівня. Цього року серед учасників було багато так званих «рейтингових пар» ― найкращих танцюристів у своїх вікових категоріях.

У змаганнях взяли участь і уманчани. За перемогу боролися десять танцюристів з нашого міста. Одна з пар, яка виступала з латиноамериканською програмою у старшій віковій категорії, зайняла друге місце. Ще одна пара з Умані стала третьою.

Чемпионат Украины " Спортивно бальные танцы"

в субботу, напротяжении 12 часов, в Амаранте , прошли выступления 573 участников из разных городов Украины и из Молдовы…Это было очень КРАСИВО, СТИЛЬНО, ЗАХВАТЫВАЮЩЕ !!!