В Умані пройде Чемпіонат України з багатоповторного жиму

2
261

8 грудня о 10:30 у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету розпочнеться VІ Чемпіонат України з багатоповторного жиму. Участь у турнірі братимуть 69 кращих атлетів з усіх куточків країни ― 13 жінок та 56 чоловіків. Серед учасників є й уманчани.

Спортсмени, які посядуть І, ІІ та ІІІ місця в кожній номінації будуть нагороджені ексклюзивними медалями та дипломами, а також подарунками від спонсорів та партнерів за наявності. Команди, які займуть призові місця, отримають кубки.

Спортсмени-переможці визначаються в кожній номінації за найбільшою кількістю набраних очок формули коефіцієнту атлетизму ― піднятий тоннаж (вага штанги помножена на кількість зарахованих повторень) ділиться на вагу спортсмена. Команди-переможці визначаються за найбільшою кількістю набраних очок.

Адреса проведення Чемпіонату України з багатоповторного жиму: вул. Садова 28, УДПУ (новий корпус).

2 КОМЕНТАРІ

  1. […] У суботу, 8 грудня, о 10:30 у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету розпочнеться VІ чемпіонат України з багатоповторного жиму. Участь у турнірі братимуть 69 кращих атлетів з усіх куточків країни ― 13 жінок та 56 чоловіків. Серед учасників є й уманчани, повідомляє "Вечірня Умань". […]

  2. […] 8 грудня о 10:30 у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету розпочнеться VІ Чемпіонат України з багатоповторного жиму. В ньому приймуть участь 69 кращих атлетів з України, серед яких 13 жінок та 56 чоловіків. Про це повідомляє «Вечірня Умань». […]

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я