Уманські студенти влаштували свято для пацієнтів дитячої лікарні

0
630

У рамках благодійної акції «Здійсни дитячу мрію» студенти усіх структурних підрозділів Уманського державного педагогічного університету долучилися до збору подарунків та солодощів для маленьких пацієнтів Уманської дитячої лікарні.

19 грудня, у День святого Миколая студенти УДПУ передали пацієнтам стаціонарного відділення Уманської дитячої лікарні зібрані подарунки та солодощі.

«Миколай разом із казковими героями завітали до стаціонару, щоб підтримати та привітати з прийдешніми святами пацієнтів, які змушені перебувати там на лікуванні. Ранкова зустріч принесла дітлахам на лише подарунки, а й надію на швидке одужання», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

Маленькі пацієнти брали участь у різноманітних конкурсах та декламували вірші. За це Святий Миколай нагороджував їх подарунками та солодощами.

«Найкращою подякою для студентів стали усміхнені й сяючі очі дітей, їх радісний сміх. Дитяча безпосередність і простосердечна втіха є потужним стимулом робити добрі справи», ― наголосили у прес-центрі УДПУ.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я