В Уманському університеті садівництва відбувся урочистий випуск магістрів (ФОТО, ВІДЕО)

0
218

28 грудня в Уманському національному університеті садівництва відбувся урочистий випуск магістрів усіх спеціальностей. Дипломи вручили випускникам усіх шести факультетів вищого навчального закладу. Про це повідомили у прес-службі Уманського НУС.

За словами ректора Уманського НУС Олени Непочатенко, випускник Уманського національного університету садівництва ― це звання, яке присвоюють найкращим.

«Вітаю вас з закінченням навчання та здобуттям омріяного фаху! Хай кожне слово лекції, записане в конспекті, стане при нагоді, а кожен день, проведений на практиці, і розрахунок, здійснений на практичних заняттях, полегшить складнощі становлення вас як висококваліфікованого фахівця», ― сказала Олена Непочатенко випускникам під час вітальної промови.

У прес-центрі Уманського НУС відзначили, що впродовж останніх років більшість студентів-бакалаврів продовжують навчання на магістерських програмах. Згодом це допомагає їм знайти високооплачувану перспективну роботу та дає можливість реалізувати набуті знання та вміння.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я