Уманські студенти отримали відзнаки на Всеукраїнському конкурсі бізнес-проектів

0
184

Студентів навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету Катерину Делікатну, Юлію Осадчук, Богдана Кобзіна та Наталію Бровко нагородили грамотами на Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамплін».

Фінал конкурсу «Бізнес-трамплін» відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного університету. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

Катерина Делікатна та Юлія Осадчук отримали грамоти за комерційний проект «Заснування дитячого приватного садочка “школа раннього розвитку дитини” за методикою Монтессорі». Науковий керівник ― к. е. н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталія Білошкурська.

Богдан Кобзін та Наталія Бровко були нагороджені грамотами за соціальний проект «VISION» (літній табір для підвищення інтелектуального та культурного рівнів студентів та учнів, які займаються науково-дослідною роботою). Науковий керівник ― викладач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталія Станіславчук.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я