На Уманщині перевірили, як насправді працюють соціальні працівники

0
193

22 та 24 січня співробітники територіального центру соціального обслуговування перевірили якість надання послуг соціальними робітниками в селах Острівець, Коржова та Доброводи Уманського району. Сторонньої допомоги потребують 52 жителі вказаних населених пунктів.

Перевірка проводилася з метою покращення соціального обслуговування та забезпечення якісних умов життя, незалежно від місця проживання.

«Основна мета виїздів ― зустріч з літніми мешканцями, які перебувають у важких життєвих обставинах та потребують постійної сторонньої допомоги», ― зазначається на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Перевірку роботи соціальних працівників проводили завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Сановська Ю. А. та соціальний працівник відділення Пясецька О. В.

Під час перевірки було обстежено умови проживання підопічних. Літніх людей також запитали про якість отриманої послуги догляду вдома.

За результатами перевірки було встановлено, що послуги надаються якісно та вчасно.

Соціальною послугою догляду вдома охоплено 12 жителів села Острівець, 11 жителів села Коржова та 29 жителів села Доброводи.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я