В Умані вперше пройшов звітний концерт викладача дитячої музичної школи (ФОТО, ВІДЕО)

0
164

3 лютого у концертному залі Уманського музичного училища імені Порфирія Демуцького відбувся звітний концерт старшого викладача вищої категорії Уманської дитячої музичної школи №1 Шапран Валентини Петрівни. Раніше концерти вихованців окремо взятого викладача ще не проводилися.

Валентина Петрівна Шапран працює викладачем музично-теоретичних предметів в Уманській дитячій музичній школі майже 40 років. З них п’ять з половиною років веде уроки хору та ансамблів.

На звітному концерті були присутні учні Уманської дитячої музичної школи та їх батьки, а також викладачі позашкільного навчального закладу. Зал був майже повністю заповнений.

Першим на сцену вийшов хор учнів молодших класів «Веселка» (неодноразові лауреати обласних конкурсів). У їх виконанні прозвучали пісні: «Черевички», «Місто-дивина», «Кришталева зимонька», «Жаринки на снігу», «Колобок».

Потім до хору «Веселка» приєднався хор учнів старших класів «Гармонія» (теж неодноразові лауреати обласних конкурсів) і разом вони заспівали двоголосні та триголосні пісні ― «Про що співають діти України» та українську народну жартівливу пісню «Грицю. Грицю, до роботи». Після цього хор «Веселка» залишив сцену і прозвучали пісні: «Якщо любиш рідну землю», «Надія є» та «Лісова пісня» у виконанні хору «Гармонія».

Далі концерт продовжили сольні номери. Довгань Вікторія заспівала пісню «Історія цікава», а Павлішина Марія ― «А я живу на рідній Україні».

Наступними на сцену вийшли учасники ансамблю «Срібні дзвіночки» (також неодноразові лауреати обласних конкурсів). У їх виконанні прозвучали пісні: «Дощик-музикант», «То не є проблема», «Пісня про дружбу», «Ква-кваха» та «Песенка про лошадь».

Потім на сцену виходили солісти. Нагорянська Анастасія (лауреат ІІ премії на Всеукраїнському конкурсі «Зірковий крок») виконала пісню «Сад молодий». Зозуля Вікторія заспівала «Польоти уві сні і наяву», а Довгань Вікторія ― «Деревце роду».

Останніми вийшли на сцену учасники вокального ансамблю «Мальви», які також є неодноразовими лауреатами обласних конкурсів та лауреатами ІІ премії на Всеукраїнському конкурсі «Мамо рідна, ти моя молитва». У виконанні ансамблю прозвучали пісні: «А ми дівчата з України», «Буде Україна на землі», «Лелеки», «Моя сорочка-вишиванка» та «Сонце України».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я