Байкери з’їхались в Умань, щоб потрапити... в СРСР

27 Липня 2012 00:00 Коментарів 0 Переглядів: 129

 

Фоторепортаж ТУТ
Сто кілограм сала, півтисячі буханців хліба, тонна золотоніського сидру, п’ятсот літрів горілки та 200 літрів кефіру – так байкери із усіх куточків колишнього СНД імітували повернення в „совок”. Були навіть гості із за „залізного завісу” – з Європи пожити радянським життям приїздили німці, англійці, естонці...
 Жартівливе повернення „в совок” організували уманські байкери. Ідея зльоту виникла через місцерозташування – закинутий піонертабір. Його підремонтували, наповнили басейн водою та запросили сюди мотоциклістів. Зїхалось більше, ніж очікували – понад 4 тисячі. Зустрічали байкерів дівчата, які частували українськими смачностями. 
- У нас на Черкащині багато підприємств, що досі випускають справжню їжу, а не „хімікати”. – розповідає один з організаторів, Анатолій (Хохол). – ось ми і вирішили, що гостей треба частувати нашим, рідним. Узяли сала, уманського пива та золотоніського сидру. Допомогла і Асоціація виробників молока – із молокозаводу привезли кефіру.
            Шоу-програму організувати українськими гуртами – із Києва, Рівного та Одеси. Особливо яскраво виступили „От вінта”, „Вперше Чую” та брати Карамазови.
-         У нас в Європі не залишилось натуральних продуктів. – розповідає Антон Шмунк, що приїхав із Талліна. – а в Україну приїхав спеціально, бо чув багато про Умань. І це справді мабуть із самих яскравих байкерських зльотів Європи. Не міг відірватись від хлібу, сала та солоних огірочків. Особливо мені сподобався сидр – легко п’ється і від нього не п’янієш. Згадав мультфільм „Ну постривай”, де колись показували радянський сидр. Пива майже не пив. Додому дружині повіз цілий ящик!
Наступного року організатори зльоту „Умань 5 доріг” знову планують зібрати байкерів, щоб відсвяткувати 5-річний ювілей. Прощаючись із уманчанами, байкер на прізвисько Хіпич сказав: Бачу, на логотипі написано Умань – це воля. Я ж хочу сказати, що Умань – це ЛЮДИ! 

Коментарі: