Молоко із стихійних ринків шкідливе для здоров’я

27 Липня 2012 00:00 Коментарів 0 Переглядів: 130

 

Молоко від „домашньої корівки”, яке продають на стихійних ринках, може бути небезпечним. Санстанція стверджує, що недобросовісні продавці приправляють його содою.
Особливість молока, що продається на стихійних ринках – у тому що воно продається „з землі” та не проходить жодних лабораторних перевірок. А тому немає гарантії якості.
Придбавши молоко на стихійного ринку, покупець може захворіти бруцельозом, сальмонельозом, туберкульозом, отруїтися, —  каже головний лікар уманської СЕС Лариса Качанова. — На стихійних ринках молоко не перевіряють. Його походження не відоме. Та ще й при такій спеці товар знаходиться під відкритим небом. Таке молоко може бути небезпечним. Адже далеко не всі мікроби вбиваються навіть під час тривалого кип’ятіння.В основному молоко з тротуарів продають у пластиковій тарі.
Пластикові пляшки — для одноразового використання. А тому  їх не можна стерилізувати. Усі мікроби, хімічні речовини, що утворюють в такій пляшці, видалити практично неможливо, — пояснюють у санстанції. — Окрім того, багаторазове використання пластикового посуду може призвести до хімічного отруєння.
Не можна використовувати його як посуд для зберігання молока, квасу чи інших продуктів. Через високу температуру, ультрафіолетові промені і кисень виробляються речовини, шкідливі для організму людини, які потрапляють в харчові продукти, що зберігаються в такій тарі. Тобто молоко стає токсичним і небезпечним для людини.

Коментарі: