Уманчани зможуть себе продати через Інтернет

27 Липня 2012 00:00 Коментарів 1 Переглядів: 108

Продати день або вечір свого життя заради благодійності, тепер може кожен уманчанин. В мережі „Вконтакте” уманчанин розпочав акцію „Аукціон Кожен бажаючий може виставити своє фото пропозицію – провести день чи вечір. Та чекати на покупця. такої виникла у творця „Типової Ярослава Кожен, хто приймає участь в аукціоні та робить ставки. Стартова ціна лота - 10 грн. Вартість кожного наступного ще 10 грн. Коли виграє, оплачує кошти на спецрахунок. Відтак гроші йдуть на благодійність, а люди продаються – виконують обіцяне. 
- Ідея створити благодійний аукціон «Аукціон народилася не сама собою. До появи сприяла не тільки моя ініціатива, а й суспільна потреба. – розповідає Ярослав Суть благодійного аукціону в тому, що люди, приймаючи в ньому участь, можуть надати матеріальну допомогу тим, хто цього потребує одночасно завести нові знайомства. AaВиходить, що кожна людина робить краще як для суспільства, так для себе, що дуже зручно.
У «ТИПОВІЙ УМАНІ» через деякий час після старту аукціону будуть створені опитування серед користувачів, таким чином визначатиметься, куди можна буде направити гроші.
- Хочу наголосити що за умовами ми не «продаємо людей», а «продаємо» побачення з ними. Це може бути як звичайна дружня зустріч, так прогулянка чи похід в кіно. А якщо ви забажаєте, навіть, побачення. Заздалегідь обговорите умови вашої зустрічі з людиною, яку «купуєте». Тому, якщо у вас бажання допомогти дітям цікаво провести час – приєднуйтеся. - каже організатор.
Подібний благодійний аукціон уже проводився в нашому студенти з УДПУ за допомогою групи в соціальній мережі «В КОНТАКТІ» зібрали 4175 грн.
 
Роби ставку: тепер уманчани можуть одночасно познайомитись, стати благодійниками
 

Коментарі: