Уманчани, що пережили удар блискавки, повернулись до життя

06 Серпня 2012 00:00 Коментарів 0 Гамалиця В. Переглядів: 141

 

Роман Кривда та Інна Зіновьева, у яких під каштаном в Софієвці вдарила блискавка, уже повернулись з лікарні та вийшли на роботу. Таємничим чином у них зникли опіки, проте як згадка про удар блискавки залишився головний біль та запаморочення.
               
Лише один з тисячі виживає після удару блискавки. Під час бурі 21 липня блискавка вивела з ладу 4 людей. Пара киян і уманчани Роман і Інна заховались від бурі під великим розлогим каштаном. В одну мить відбувся спалах і людей порозкидало…
- Раптом стало дуже холодно і за якусь мить спалах та вибух – згадує Роман. – я побачив як блискавка пройшла по дереву і розбіглась – в Інну та в мене. Від удару мене викинуло аж за огорожу. Інна впала на землю. Спробував підвестись – не можу. Ліва рука і нога не працювали. Я поповз… Увесь порізався об скло. Коли доповз до Інни, вона не дихала… Почав робити штучне дихання та масаж серця, гукати на допомогу. Тут отямилась дівчина, що з Києва. Велике дякую їй, вона допомогла. Коли Інна почала дихати та кашляти, ми почали шукати допомогу. Величезне спасибі хлопцю, що прогулювався із вівчаркою. Ми змогли викликати швидку…
Їх доправили до лікарні. Інну відправили в реанімацію, Роман – у терапію. На тілі залишились опіки – було видно де блискавка увійшла в тіло.
- Хоча кияни були на іншому боці дерева, від удару блискавки у дівчини випарувався золотий ланцюжок. Залишилась лише сажа – згадує Роман. – дуже допомогли лікарі – вони допомогли нам пережити больовий шок. Уже через тиждень ми повернулись до роботи.

Лікарі констатують, що випадок з Інною та Романом винятковий. Опіки від блискавки, які як правило залишаються на все життя, зникли. Проте повністю реабілітуватись потерпілі зможуть хіба що за півроку. Їм радять берегти серце та нервову систему – саме вони страждають в першу чергу.
Перед ударом снились погані сни
Дивні речі з Інною почали відбуватись ще за тиждень до нещасного випадку. Спочатку їй кілька днів поспіль снилась померла подруга. Потім їй дуже не хотілось йти на тренування – вона займається бігом у Софіївці. Коли розпочалась буря, Інна відчувала небезпеку від дерева і намагалась відійти. Але злива змусила підійти ближче до стовбура. За секунду був удар…
- Думаю нам треба довіряти своїй інтуїції. – впевнений Роман. – люди, будьте обережними, бережіть себе. Вірте своїм відчуттям.
Тепер Інна та Роман намагаються забути за нещасний випадок. І хочуть якомога швидше повернутись до повноцінного життя – без болю, опіків та запаморочення.


Повернулись в життя: Саме на цьому місці Інна та Роман заховались від бурі. Блискавка розколола дерево та вдарила по ним… 

Коментарі: