Сміттєзвалище труїть уманчан діоксином

06 Серпня 2012 00:00 Коментарів 2 Гамалиця В. Переглядів: 144

Фото Романа Чорномаза
Чергова пожежа на переповненому сміттєзвалищі накрила місто отруйним димом. Поки мешканці району «Східний» ходять в повязках і намагаються вивезти дітей до бабусь, мерія продовжує ховатись у кабінетах з кондиціонерами та досі не зробила жодних кроків, щоб врятувати людей.

Субота запам’яталась уманчанам смородом та головним болем. Сміттєзвалище, яке мали закрити двадцять років назад, спалахнула. Першими намагались загасити пожежу охоронники. Потім до них приєднались вогнеборці. На боротьбу з пожежею пішло 2 цистерни води та одна година часу. 
- Нереально так жити. – бідкається багатодітна матір з району Східний. – ми так чекали на земельну ділянку, щоб збудувати житло. А влада нам підклала свиню – жодне літо не обходиться без сморіду. Все більше переконуюсь – влада дограється що заради здоровя наших дітей їй зальють сала під шкуру. Там же палає пластик, різні відходи. Це страшна отрута, яка виходить в повітря. 
Тим часом в Умані уже було кілька пропозицій від різноманітних фірм на будівництво сміттєпереробного заводу. Проте досі проблема сміттєзвалища залишається, а люди труяться димом.

Фото Романа Чорномаза
Отруйний дим: мешканці району Східний потерпають від отруйного диму. Юрій Бодров мовчить, сміттєзвалище росте далі. 

Коментарі: