Чиновника Уманської райдержадміністрації спіймали на хабарі

13 Січня 2015 11:24 Коментарів 2 Титаренко Марія Переглядів: 117

Працівники УБОЗу спіймали «на гарячому» начальний Управління агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації  Артура Житніковського. Чоловік вимагав 10 тисяч гривень за підписання та видачу акта щодо зміни посівних площ. Голова РДА Ярослав Скус впевнений, що такі випадки є наслідками та «пережитками» старої системи.

Чиновника затримали правоохоронці на робочому місці, коли той отримував другу частину коштів, яка становила 7 тисяч гривень. Йому загрожує покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Голова Уманської райдержадміністрації Ярослав Скус про те, що відбувається в нього під носом не знав. Каже, що зауважень до роботи  Артура Житніковського були, але фактів зловживання посадою – ні.

- Звичайно, що це нездорова ситуація. Це пережитки старої системи. Оновлення влади не пройшло до кінця. А тільки має відбутися в цьому році. Думаю, що ця люстрація, яка запланована, дасть свої результати, - прокоментував Ярослав Скус.

Коментарі: