В Умані почав працювати новий волонтерський штаб «Перемога»

29 Січня 2015 13:59 Коментарів 4 Титаренко Марія Переглядів: 314

Волонтер Ольга Ситник, яка раніше працювала в штабі «Разом», створила новий волонтерський штаб «Перемога». 41- річна жінка вже 15 разів побувала в зоні АТО у найгарячіших точках: Щастя, Вуглегірськ, Дебальцеве, Тепле,  Старобільськ, Попасна, Слов’янськ, Артемівськ,  Амвросіївка, Сонцеве. За цей вона доставила одяг та їжу десяткам солдатам Уманщини.

Ольга Ситник разом зі своїм чоловіком В’ячеславом займаються волонтерством із червня. Допомагають бійцям Умані та Уманського району.  Останні декілька місяців Ольга вже не співпрацює зі штабом «Разом». За цей час вона вже здійснила декілька поїздок в зону АТО.  Але каже, що без штабу працювати не легко.

- Люди постійно питають, куди можна нести речі для бійців, чи є штаб. Тому разом із іншими волонтерами ми вирішили створити свій власний штаб «Перемога», - розповідає Ольга. – До його складу увійшли як волонтери, так і наші меценати, благодійники, прості уманчани. Навіть представники української православної церкви. Сподіваюсь, що спільним зусиллями ми зможемо допомогти ще не одному бійцю.

Зараз жінка займається пошуком приміщенням для штабу.

- Розглядаємо пропозиції, щодо приміщення. Думаю, що з наступного тижня воно вже в нас з’явиться й ми розпочнемо повноцінно працювати, - ділиться з нами волонтер.

На початку лютого Ольга відправиться  в чергову поїздку до зони АТО.  

Якщо ви хочете підтримати наших військових або самі потребуєте допомоги телефонуйте за номером 096 461 42 38, Ольга; 096 215 84 73, Інна. 

Коментарі: