В «бійця» Уманської районної сотні самооборони знайшли наркотики та зброю?

10 Лютого 2015 15:01 Коментарів 1 Титаренко Марія Переглядів: 180

В Умані посеред білого дня правоохоронці вилучили із автомобіля місцевого жителя зброю та наркотики. Чоловік виявився членом Уманської районної сотні самооборони.  Свою причетність до зброї не заперечує, проте від наркотиків «відмовляється». 

Вячеслав Крамний спав у своєму автомобілі із увімкненим двигуном, коли до нього підійшли правоохоронці. Міліціонерам поведінка чоловіка здалася дивною, тому вони попросили дозволу оглянути автомобіль.  Там вони знайшли зброю, 6 металевих предметів, які схожі на набої до вогнепальної зброї , пакет із сіро-білою речовиною, яка схожа на наркотики, та посвідчення члена Уманської районної сотні самооборони.

- Посвідчення моє. Я член районної самооборони, наш керівник Андрій Столяр, - розповідає Вячеслав Крамний. – У мене в автомобілі був ніж, зброя. Чи вони дозволені чи ні, я не знаю. Експертиза покаже. А от наркотики точно не мої.

Голова Уманської районнної сотні самооборони Андрій Столяр підтвердив, що Вячеслав Крамний знаходився у складі його самооборони.  Каже, що до організації його привів міліціонер, який працює у Старих Бабанах.

- Ми прийняли Вячеслава до самооборони восени. Він допомагав нам завантажувати автомобілі в зону АТО, приносив для військових сигарети, гречку. Нічого дивно за ним, ми тоді не помічали, - говорить Андрій Столяр. – Чим він займався у свій вільний час я не знаю. І не несу за нього відповідальність. Він допомагав нам, а потім перестав допомагати. Останні місяць перестав відповідати на мої телефонні дзвінки. Тому до списку членів нашої самооборони, який ми подали до Києва, аби входити до Самоборони Майдану, він не потрапив. Ми його виключили з нашої організації. Хоч посвідчення в нього і залишилося.

Правоохоронці вилучені речі із автомобіля Вячеслава Крамного відправили на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Коментарі: