Депутати облради привітали уманчан із 23 лютого

25 Лютого 2015 15:32 Коментарів 1 Анонім Переглядів: 160

Привітання було опубліковано від імені двох депутатів Черкаської обласної ради Анатолія Ліпкана та Галини Кучер . Опублікувала привітання газета «Уманська зоря». Це неабияк обурило громадськість.

Черговий номер «Уманської зорі» із привітанням вийшов 20 лютого. Реакція уманчан не змусила чекати. Соцмережі буквально вибухнули повідомленнями

  

Депутат обласної ради Галина Кучер спростовує привітання. Каже, що ніяких письмових звернень до редакції газети не робила.

- Я не знаю, як дане привітання з’явилося в газеті «Уманська зоря». Я знаю, що чоловіків в Україні із їхнім святом вітають 14 жовтня. Ми навіть не проводили ніяких святкових заходів стосовно дати  23 лютого, - коментує ситуацію Галина Кучер. – Наскільки мені відомо, то привітання написав інший депутат облради. А мене туди просто дописали.

Анатолій Ліпкан теж запевнив, що привітання в газеті "Уманська Зоря" не розміщав. Це зробив профком підприємства, яке він очолює.

ДОВІДКА:

Жінка, капітан міліції, яка розмістила в приміщенні харківської міліції привітання із Днем 23 лютого із георгіївською стрічкою, була звільнена за наказом начальника  обласного ГУМВС Анатолій Дмитрієва.

Коментарі: