Уманська журналістка визнала, що розповідає сепаратистам про Умань

15 Квітня 2015 14:32 Коментарів 3 Титаренко Марія Переглядів: 175

емократія у збоченій формі. В той час, коли в Росії за жовто-блакитну стрічку вбивають,  в Умані журналістка вільно спілкується із сепаратистами. Жінка вважає, що нічого незаконного не зробила.

Скандал розгорнувся навколо випуску передачі «На самом деле», яку показали на сепаратиському каналі «Новостной фронт». В цій передачі уманська журналістка розповіла ведучому про так звані реалії життя в Умані.

 

Олену Марченко містяни впізнати завдяки її голосу.  А в спілкуванні з нашими журналістами вона зізналася, що інтерв’ю взяли таки в неї. Олена не вважає, що її  інтерв'ю викривляє дійсність і може спровокувати дестабілізацію політичної ситуації. Журналістка впевнена, що кожний має право на свою власну думку. І не приховує, що має контакти із представниками ДНР.

 

 

 

 

Також Олена розповіла, що давно в Умані не працює журналістом. На даний час вона співпрацює лише із столичними виданнями, такими як "Аргументы и факты" та  інші.

В.о. міського голови Олександр Цебрій спростував інформацію, котру озвучила Олена під час інтерв'ю. 

"Задача репортажу зрозуміла – розхитати ситуацію з середини. Умань хоч і невелике місто, але стратегічно важливе, особливо в період кризи і війни.
Хочу спростувати інформацію, що прозвучала з уст, так званої, Олени. 
По-перше, настрої уманчан. В цей складний час люди ще більше згуртувалися і як ніколи єдині. Дуже важливо усвідомлювати, що будь-яке протистояння у сьогоднішніх умовах – лише на руку ворогу. 
По-друге. В Умані активно працює волонтерський рух. Волонтери різних організацій допомагають нашим бійцям, які перебувають в зоні АТО. Допомагають також представники малого і середнього бізнесу, долучаються також прості уманчани.
Неправдиві дані і викривлена дійсність – сьогодні улюблений прийом російських медійників, але уманчани мудрі люди, які легко відрізнять брехню від реальних фактів.
" - написав чиновник на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Уманчанам, так звані, "думки" теж не дуже сподобалися. Вони не розуміють, як одна людина може говорити за всіх мешканців міста, та вимагають від правоохоронців дій. 

 

Коментарі: