ФОТО Сьогодні в Умані відкрили реконструйовану площу Перемоги

08 Травня 2015 12:41 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 153

Перший етап реконструкції площі Перемоги завершився. Сьогодні відбулося її відкриття. Далі планують посадити дуби навколо туй, замінити асфальтне покриття на плитку та демонтувати рекламні борди. Всі ремонтні роботи виконувалися за гроші нардепів та приватних підприємців.

Нардепи Антон Яценко та Максим Поляков, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Ліпкан, депутат Уманської районної ради Микола Гордій та приватний підприємець Анатолій Кисіль "скинулися" на реконструкцію площі Перемоги.Сьогодні в День пам’яті та примирення уманчани вшанувала пам'ять загиблих в роки Другої світової війни.

- Перемога в наше місто увірвалася завдяки  другій танковій армії. Екіпаж легендарного танка Т-34 під командуванням Євгена Тищика підбив дві «пантери», одного «тигра», але, на жаль, його самого теж було підбито і він загинув, - говорить в.о. міського голови Олександр Цебрій. -Вдячні уманчани, вшановуючи пам’ять героїв, зробили даний меморіальний комплекс та встановили танк Т-34, який  сьогодні ми бачимо у реконструйованому вигляді. Дуже знаково, що люди різних політичних течій та сфер бізнесу об’єдналися навколо пам’яті загиблих, долучилися до моєї ініціативи та надали кошти для реконструкції меморіального комплексу.

Скільки пішло коштів на перший етап реконструкцію площі в. о. міського голови Олександр Цебрій тримає в таємниці. Як і те, скільки коштів надав кожний із меценатів.

Коментарі: