ФОТО Списані уманські автомобілі христинівчани відправили в зону АТО

20 Травня 2015 10:00 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 170

Три ЗІЛи та два «Урали» стояли близько 20 років у дворі уманської автомобільної школи. Над їх ремонтом христинівчани працювали 17 днів. Відправили техніку бійцям 41-го Чернігівського мотопіхотного батальйону.

Ремонт техніки відбувався на базі, котра розташована неподалік села Сичівка, Христинівського району.  Волонетри, приватні підприємці,  та небайдужі селяни допомагали військовим та механікам всі 17 днів.  Забезпечували харчуванням, миючими засобами, ремонтними матеріалами.

- Ця техніка врятує не одне життя. І не раз допоможе у важку хвилину вистояти проти такого агресора як Росія та його найманців. Я впевнений, що з такими людьми і такою щирістю перемога буде за нами, - говорить заступник командира частини Василь Осіпчук.

Проводжали автомобілі в зону АТО всією Христинівщиною.  Міський голова Христинівки Микола Наконечний  надав військовим мотоцикл. Вихованці дитячих садків передали бійцям на передову малюнки з листами, а громади сіл надали продукти, засоби особистої гігієни, миючі засоби та інші необхідні речі.

- Я намалював тракторця і будиночок із прапорцем. Мій тато в армії, хочу щоб йому туди передали мій подарунок. Я дуже за ним сумую,  люблю його дуже, хочу щоб він скоро приїхав - ділиться з нами  6-річний Даня Ящук.

Перед відправкою в зону АТО техніку та бійців посвятили священики. В центрі Христинівки пройшло урочисте проводжання. Саме там були нагороджені почесними грамотами всі, хто постійно допомагає військовим. 

Після урочистостей на знак мужності, сили і єдності військові поклали квіти до пам'ятника Івана Гонти.

 

 

Коментарі: