Уманчани вибирають найкращий проект Алеї пам’яті Героїв України

29 Травня 2015 10:24 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 164

В Умані проводять конкурс на розробку кращих творчих пропозицій створення Алеї пам’яті Героїв України. Ділянкою для проектування було обрано сквер від обеліску Слави до Свято-Миколаївського собору (колишній парк Котовського). Проголосувати за кращий проект можна в картинній галереї. 

Ділянкою для проектування було обрано сквер від обеліску Слави до Свято-Миколаївського собору.

На конкурс представлено 4 проектних пропозиції. Переможні  будуть нагороджені преміями: за перше місце – 2500 грн.; за друге місце – 1500 грн.; за третє місце – 1000 грн.

Конкурсні роботи виставлені у приміщенні картинної галереї. Там же проходить і голосування за кращий проект Алеї пам'яті Героїв України. 

 - Ми хочемо, щоб наша громада була задоволена тим, що сьогодні відбувається у місті у сфері благоустрою та реконструкції пам’ятних знаків, - пояснила заступник міського голови Людмила Кирилюк. – Тому перш ніж визначити переможця конкурсна комісія вирішила обговорити ці проекти з уманчанами, щоб кожен мав змогу висловити своє побажання, бачення цього пам’ятного комплекс.

Людмила Миколаївна закликала усіх жителів міста найближчим часом прийти до картинної галереї, ознайомитися з архітектурними проектами та віддати свій голос за вподобаний ескіз. Усі побажання будуть враховані конкурсною комісією під час визначення переможця.

Джерело: Виконком Уманської міської ради

Коментарі: