Уманські парафіяни перетворили "смітник" на парк

22 Червня 2015 12:14 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 179

Вже майже рік кожної суботи мешканці мікрорайону ДОСи та парафіяни  Свято-Феодосіївської парафії Уманської єпархії збираються на суботники. На місті колишніх хащ  вони створили парк з капличкою, лавочками, квітниками та смітничками. Далі планують облаштувати спортивний та дитячий майданчики.

- На перший суботник ми вийшли ще в червні 2014 року. З того часу збираємося кожної суботи. Переважно це парафіяни Свято-Феодосіївської парафії Уманської єпархії та її настоятель ієрей Федір Боцу,- розповідає учасниця суботників Катерина Дьоміна.-  Зроблено нами за цей рік дуже багато. До недавнього часу це були суцільні зарості чагарників, земля була вкрита товстим шаром сміття, там не те, щоб з дітьми гуляти - пройтися страшно було. Зараз завдяки зусиллям небайдужих людей цей смітник перетворився знов на парк з капличкою, світлими алеями, лавочками, квітниками, урнами для сміття. Ми намагалися відновити і фруктовий садок- висадили там молоді дерева, але прижитися їм не  судилося, бо комусь вони здалися більш потрібними на дачі.

КП "Комунальник" із хащ вивіз  вже не один трактор сміття. Надалі парафіяни разом уманчанами планують облаштувати ще спортивний та дитячий майданчики.

- Також сподіваємося, що з часом тут з'явиться і храм, якого так потребують віряни нашого мікрорайону ,- продовжує Катерина.- Ми вдячні всім, хто допомагає в цій нелегкий справі, і запрошуємо брати участь у наступних суботниках, бо роботи ще дуже багато.

Коментарі: