Боксери Умані "озброїлися" новим рингом

30 Червня 2015 15:42 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 317

Уманський бокс не стоїть на місці.  Новий ринг, нові чемпіони,  черговий майстер спорту України. Все більше містян починає займатися саме цим видом спорту. Серед них є і чиновники, і бізнесмени, і фотографи, і навіть… дівчата.

Бокс в Умані немає вікових обмежень. Хлопці та дівчата починають займатися цим видом спорту із 7  років.

- Зараз багато бізнесменів приводять своїх дітей до нас займатися, адже ми всі розуміємо в який час живемо - розповідає тренер Віктор Петриченко. -  Не оминають наш зал і дівчата. Двоє з наших боксерок отримали кандидатів майстрів спорту -  це Крістіна Кіндратенко та Анастасія Цуркан. Хоч почали займатися вони доволі пізно, у 18 років, вони вже є призерами Чемпіонату України з боксу.

Уманські боксери є одними із кращими в Україні. У цьогорічних змаганнях, котрі проходили в Ужгороді відразу три хлопці 2001-2002 р. н. стали призерами Чемпіонату України з боксу – Максим Колісниченко, Валентин Івасюк та Максим Дзюбейло.

 - Хлопців взяли до збірної України, і в серпні вони будуть брати участь у відбіркових змаганнях до Чемпіонату Європи, - говорить Віктор Петриченко – Окрім них, у відбірковому турі будуть брати участь ще два наших хлопці – Сергій Швець та Дмитро Видрик.

 

УМАНСЬКИЙ РИНГ ПОПОВНИВСЯ ТРЕТІМ МАЙСТРОМ СПОРТУ УКРАЇНИ З БОКСУ

Євген Овсянніков став третім в Умані майстром спорту України з боксу після Дмитра Дробілка та Ярослава Петриченка. 18-річний хлопець  боксує вже 5 років. Першим його тренером був Роман Посовень, зараз – Віктор  Петриченко. Крім того хлопець грає у футбол – Євген капітан збірної Умані по юніорам.

- Женя дуже талановитий. Він сьома дитина в своїй родині, найменший син, - ділиться з нами тренер хлопця Віктор Петриченко. – Займається боксом вже  5 років, до цього він йшов дуже довго. Сім’я його живе не багато, тому ми допомагаємо йому матеріально, адже постійно потрібні кошти на поїздки то на збори, то на змагання.  І Євген ще жодного разу нас не підвів. Надіємося, що цей успіх у спорті допоможе йому  в подальшому навчанні.

Нещодавно Євген повернувся із чергових змагань. У Хмельницькому проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді. Збірну Черкаської області представляли 9 боксерів, 2 з них – уманчани Олександр  Жвавий та Євген Овсянніков.

- За підсумками змагань Євген Овсянніков став фіналістом, вигравши чотири поєдинки поспіль. Але вийти на фінальний ринг йому не судилося. Євген дуже травмувався у півфіналі, і його суперник автоматично став переможцем, - продовжує тренер Віктор Петриченко.  

УМАНСЬКІ БОКСЕРИ "ОЗБРОЇЛИСЯ" НОВИМ РИНГОМ

Новий зал, нові можливості. Вперше за 10 років уманчани можуть боксувати як брати Клички на професійному ринзі.

 - Я треную хлопців вже 10 років. І весь час ринг для змагань ми десь брали в оренду, проте нарешті це закінчилося. В нас з’явився власний справжній професійний ринг, -  ділиться з нами Віктор Петриченко. -  Цей ринг зараз стоїть у новому залі, який обладнаний по останньому писку боксерської моди. Хлопці дуже задоволені. Ми надіємося,  що тепер їх результати будуть тільки покращуватися.

Допомагали придбати ринг керівник фермерського господарства «Хорста» Станіслав Хорохонько, один із керівників «Світ меблів» Павло Микитчак та директор Уманського тепличного комбінату Микола Гордій та багато інших меценатів.

- Ми дякуємо всім, хто нам допомагав нам придбати та встановити ринг. Тепер ми маємо набагато більше можливостей у розвитку боксу Умані, - коментує Віктор Петриченко.

Новий боксерський зал знаходиться за адресою вул. Горького,  2б,  за магазином «Каштан».  Аби долучитися до когорти боксерів Умані звертайтеся за телефоном 063 049 86 16, Віктор Петриченко.

 

Коментарі: