«Українські отамани» побили бізнесмена з дружиною в Умані

05 Липня 2015 08:57 Коментарів 5 Анонім Переглядів: 345

На лікарняному ліжку закінчилася романтична вечеря з власною дружиною для відомого в Умані бізнесмена. При виході з клубу, на очах охорони, їм завдали ушкодження середнього ступеня важкості чотири молодики. Хлопці дуже швидко впоралися з парою, бо як з'ясувалося - професійні боксери. А один із бійців належить до "Українських отаманів", куди входять Усик, Ломаченко, Шелестюк, Гвоздик.

Бійка сталася увечері п'ятниці., 3 липня. Бізнесмен, який останнім часом вимушений постійно бути в командировках, розриваючись між сімєю, бізнесом і допомогою в АТО, влаштував дружині вечір відпочинку. У боксера ж було день народження... При виході з клубу й сталася фатальна зустріч. Свідки розповідають, що охорона клубу нічого не змогла зробили - все відбулося швидко та професійно. 

Чому професійні боксери використали свої вміння не на рингу і чому такі міцні хлопці граються силою в тилу, а не на фронті, наразі розбирається уманська міліція.

Докладніше про інцидент, з коментарями міліції, нападників та постраждалих, читайте в понеділок.

Довідка: Останній важкий випадок з побиттям стався в Умані наприкінці червня. Тоді хлопцю, який заступився за товариша, завдали важких тілесних ушкоджень і нині він знаходиться у комі. 
Докладніше за посиланням http://vch-uman.in.ua/material.php?id=1383

 

Коментарі: