В Умані «заговорять» автобуси

10 Липня 2015 09:24 Коментарів 1 Титаренко Марія Переглядів: 188

Підвищили тариф – покращують комфорт. ТОВ «Круїз-Авто» розпочинає впровадження реформ у пасажирські перевезення Умані.  Першими під «удар» нововведень уже потрапили пенсіонери. А далі більше – незабаром в місті «заговорять»… автобуси.

Перший «розмовляючий» транспорт з’явиться на 14 маршруті ТОВ «Круїз-Авто». Гучномовці голосами вінницьких дикторів оголошуватимуть уманські зупинки. Нововведення почне працювати із середини липня.  А з вересня розпочнуть свою роботу і перевіряючі квитків.

- Із середини липня поїдуть перші експериментальні автобуси, котрі будуть працювати в тестовому режимі із гучномовцями, які оголошуватимуть зупинки та нагадуватимуть пасажирам, що потрібно купувати квитки на проїзд. Спочатку вони працюватимуть лише на 14 маршруті, а потім у всіх наших автобусах, котрі обслуговують маршрути міста, - розповідає директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко. – Також із першого вересня розпочнуть працювати перевіряючі. Вони будуть контролюватися, аби у всіх пасажирів були квитки на проїзд.

 Керівництво підприємства покращило умови і для перевезення пільгових категорій уманчан. Уже зараз почали працювати автобуси із більшою кількістю пасажирських місць.

- На даний час в нас працює 7 пільгових маршрутів, - розповідає директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко. – Ми намагаємося постійно покращувати умови перевезень. Тому, не дивлячись на те, що місто нам заборгувало 471 тис. грн. за пільгові перевезення, ми замінили старі пільгові автобуси на нові із більшою кількістю сидячих місць.  

Нині автобуси працюють по літньому графіку. Тому кількість автобусів дещо менша ніж була у травні. Проте вже із 24 серпня ТОВ «Круїз-Авто» перейде працювати на  зимній режим. Тож кількість автобусів збільшиться.

ДОВІДКА: Подати скаргу чи пропозицію щодо роботи підприємства,  можна за телефоном 2 31 29. При подачі скарги на роботу водіїв вказуйте в який час стався конфлікт, на якій зупинці та обов’язково залишайте диспетчеру свій номер телефону, аби Вам повідомили, яка робота була проведена із водієм.

Коментарі: