Уманчани збиратимуть спортивний майданчик із… пазлів

17 Липня 2015 12:58 Коментарів 1 Титаренко Марія Переглядів: 188

7 серпня у дендропарку «Софіївка» розпочнеться фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива». Кращі 40 робіт  подорожують по всій Україні. Під час виставки уманчани будуть збирати справжній  спортивний майданчик із…пазлів.

 Під час фотовиставки організатори планують зібрати кошти для встановлення спортивного майданчика для занять Street workout  із силовими тренажерами.

-Збирати кошти для майданчика ми будемо у незвичний спосіб, - розповідає організатор благодійної акції Олександр Завгородній.  -  У нас буде розроблена велика картина даного майданчика, тобто візуальний його вигляд. Картина буде у вигляді пазлу, який ми будемо збирати протягом фотовиставки. Один елемент пазла коштуватиме 5 -10 грн. благодійний внесок.

Розробляє картину поліграфічно-видавниче підприємство «Візаві». Туристи та уманчаним протягом місяця  складатимуть пазл. Він стоятиме поряд із фотовиставкою, яка буде проходити із 7  по 28 серпня в холі готелю «Софіівка».

- Ми планую запросити уманських фотографів-любителів та професіоналів, аби вони взяли участь у фотоконкурсі. Для цього потрібно лише сфотографувати один із проявів благодійності у нашому місті та надіслати цю роботу на конкурс, - продовжує Олександр. -  І можливо наступного року робота уманського фотографа та його сюжет буде подорожувати разом із іншими достойними роботами по всій Україні.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.) за тематичними рубриками: "Благодійність в освіті", "Благодійність у культурі", "Благодійність та охорона здоров'я" , "Благодійність у громаді", "Благодійність у спорті", "Благодійність та соціальний захист", "Підтримка громадських ініціатив".

Більш детальніше про конкурс читайте тут.

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» буде проходити із 7 серпня по 28 серпня в холі готелю «Софіівка». В суботу та неділю з 11:00 до 19:00/20:00 на вулиці, біля Алеї троянд.

 

 

Коментарі: