Кіт в мішку: радником голови Уманської райдержадміністрації стала колишня регіоналка

05 Серпня 2015 16:07 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 166

Допоки бійці АТО обороняють країну на Сході, колишні регіонали повертаються до влади. Голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник взяв на посаду радника затяту «проповідницю» Партії Регіонів, колишню очільницю відділу освіти, Оксану Супрунець. Це неабияк обурило мешканців Уманщини. Вони стверджують, що такі кадрові зміни дискредитують нинішню владу. 

Закон про очищення влади та люстрацію працює, але не на Уманщині. Старі кадри повертаються на свої місця. За часи своєї каденції Оксана Супрунець славилася «продвиганням» Партії Регіонів. Її звільнення з посади  начальника відділу освіти досі покрите таємницею. 

- Оксана Супрунець на посаді керівника відділу освіти весь час виступала за колишнього очільника райдержадміністрації Анатолія Петренка, дякувала екс-президенту Віктору Януковичу та підтримувала його політику, - розповідає голова громадської ради при райдержадміністрації Тетяна Чорномаз. – Добре пам’ятаю, як до мене телефонували вчителі школи району і скаржилися, що їм без їхнього відома видавали партійні квитки «Партії Регіонів». І таких випадків було чимало. Сьогодні в райдержадміністрації продовжують працювати люди, які під тодішнім тиском адмінресурсу ставали членами Партії Регіонів. Але вони не порушували законодавства України, і проти них ніхто не виступає. Найбільш одіозні «регіонали» самі звільнялися, в тому числі й Оксана Супрунець. Хоча її звільнення досі покрите таємницею. 

Депутат райради Петро Бабкін стверджує, що подібні кадрові зміни дискредитую нинішню владу. Тим більше, що є постанова кабміну про реалізацію закону про очищення влади.

- Я вважаю, що сьогодні такі дії не припустимі. Це величезна неповага до Революції Гідності та неповага до тих людей, які зараз кладуть свої голови на Сході України захищаючи наш суверенітет і нашу рідну землю, - говорить Петро Бабкін.

Голова райдержадміністрації Віталій Олійник стверджує, що нічого не знав про минуле «життя» Оксани Супрунець та обіцяє переглянути своє рішення.
- В мене нема жодного заступника. Тому обрав собі радника. Перебирав всіх тих, хто має відношення до адміністрації. Життєвого шляху Оксани Супрунець я не вивчав. Зараз все з’ясую, і буду переглядати своє рішення, - прокоментував Віталій Олійник.

Коментарі: