Олександр Цебрій розповів, чому «кидався» на автобуси

06 Серпня 2015 16:22 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 155

У соціальний мережах поширюється  відео, де нинішній очільник міста Олександр Цебрій «катається» на капоті мікроавтобуса. Одні кажуть, що так він «віджимав» маршрут «Київ-Умань», інші – що боровся із нелегальними перевізника. Олександр Цебрій розповів читачам «Вечірньої Умані», що його змусило близько десяти років тому зупиняти автобуси.

Олександр Цебрій сказав:

"Події, котрі показані у відео, відбувалися у 2006 чи 2007 році. Точно не пам’ятаю. Тоді я був директором приватного підприємства «Круїз-Авто», яке здійснювало міські, приміські та міжміські перевезення.

Довгий час у місті здійснювали перевезення нелегальні перевізники. Їхні водії не проходили медичний догляд, а автомобілі – технічний.  Возили вони людей у автобусах, котрі були переобладнані із вантажних на пасажирські. Вони не відповідали жодним стандартам та не були сертифіковані для перевезення пасажирів. Тому не мали права здійснювати перевезення.

Дані перевізники навіть не мали  ліцензії на роботу. Це була недобросовісна конкуренція. І сталося так, що ми почали боротися  цими нелегальними перевізниками.

Для того, щоб протидіяти нараженню  уманчан на небезпеку, ми робили все, аби нелегальні перевізники не могли здійснювати свої перевезення.

У ситуацію зовсім не втручалися правоохоронці, вони стояли осторонь цього процесу. Тому ми повинні були самі навести лад у пасажирських перевезеннях міста Умані.

Ніхто не хотів ні забирати, ні захоплювати чужі маршрути. Але хотіли спонукати цих перевізників здійснювати пасажирські перевезення згідно закону. І на сьогоднішній день ми бачимо, що ті перевізники, які були нелегальними, зараз облаштували собі автовокзал, платять податки, проходять медичних,  технічний огляд і перевозять пасажирів"

Коментарі: