(ВІДЕО) В Умані "зарізали" найбільший в Україні торт

24 Жовтня 2012 00:00 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 207

Більше тисячі уманчан та дітей спробували в суботу найбільший в Україні торт. Його випік колектив "Уманьхлібу", який спочатку "тренувався", створюючи стокілограмовий шедевр на байкерське весілля. У нинішнього гіганта площею шість квадратних метрів, влізло півтори тисячі яєць, 290 кілограм бісквіту, 5 кілограм крему із згущеного молока і 5 кілограм горіхів.

                - Ого-го. - так зустрів торта шестирічний Олексій, який не вірив, що торти бувають більше за нього. - оце так торт !
                Малеча та її батьки з радістю розтягли торт та їли, запиваючи свіжим молоком у спецупаковці "для дітей". Ідея влаштувати таке свято уманській малечі виникла у фахівців "Асоціації виробників молока України" після того, як уманська влада заборонила постачати молоко в школи у рамках програми "Здорова дитина - здорова нація", аргументуючи що у час виборів це є підкупом. Відтак Умань стала єдиним містом з десятка українських міст, де безкоштовне молоко повернеться у школи із запізненням - із першого січня. 
– Мені подобається,Умань не стоїть на місці. Таке дійство вперше. Було смачно і весело, – поділилась враженнями студентка педагогічного університету Анастасія Подбітова.
Зі слів Андрія Дикуна, Президента Асоціації виробників молока, подібні акції по пропаганді здорового способу життя та вживання натурального молока, будуть проводитись і надалі. Їх мета - допомогти дітям стати міцними та здоровими. 

Коментарі: