Через борги будівельникам в Ладижинку не пускають газ

15 Жовтня 2015 10:27 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 106

Врізка є – газу немає. 29 вересня в Ладижинці відбулося врізання труби підвідного газопроводу до магістрального. Проте селяни досі живуть без газу, на який вони очікують уже більше 10 років.  Причина – борг перед будівельним підприємством 340 тис. грн..

При вирішенні питання щодо газифікації села виявилося, що за 10 років прокладання газопроводу до села, не було оформленого жодного документа на нього. Це було основною причиною затримки проведення газу до села.

Голові Уманської райдержадміністрації Віталію Олійнику вдалося менше ніж за півроку оформити всю документацію. Проте домівки мешканців Ладижинки досі без газу.

-  Від будинку оператора по трубі, яка йде на газорозподільчий провід по всьому населеному пункту,  є заслонка.  Вона закрита по одній простій причині -  мешканці села, які є членами газового кооперативу заборгували  340 тис. грн. перед будівельним підприємством за виконані роботи. Окрім того, мешканці Ладижинки повинні ще оплатити технічний газ вартість якого близько 44 тис. грн.,  - розповідає голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник. – За минулий тиждень мешканці села уже зібрати 110 тис. грн.  Я зараз веду перемовини із директором будівельного підприємства, щоб він авансом пустив газ у село.

Віталій Олійник впевнений, що директор будівельного підприємства піде на зустріч, і газ у Ладижинці з’явиться вже до кінця жовтня.

Коментарі: