Хасид мало не відправив на той світ уманчанку

21 Жовтня 2015 15:20 Коментарів 3 Титаренко Марія Переглядів: 160

«Ми тут хазяїни, а не ви!» - заявив хасид та сунув 50 грн. уманчанці, яку мало не відправив на той світ, намагаючись відкупитися від неї. Жінка йшла по дорозі, де не було тротуарів. Хасид у стані наркотичного сп’яніння на шаленій швидкості їхав прямо на неї. 55-річна уманчанка ледве встигла відскочити.

- Я йшла біля обочини. І тут побачила, як червоний бус переганяє автомобіль і летить прямо на мене. Я відразу помітила, що номера на автобусі не наші. Відскочила відразу на бровку, в кущі», - розповідає постраждала Валентина Сироткіна.

Далі автомобіль звернув у тупик і зупинився білягаражів. Там хасида затримали уманчани, котрі стали свідками події. За їхніми словами, паломник зі словами «Ми тут хазяїни, а не ви!», пропонував жінці 50 грн., аби його відпустили. 

На місце події приїхали місцеві активісти та працівники ДАІ. Виявилося, що хасид був ще й без документів.

- Ми повезли хасида в лікарню. Там зробили йому тест на алкоголь, він показав негативний результат. Проте по чоловіку було видно, що він не при своєму розумі. Хотіли зробити тест на наркотики, але виявилося, що в лікарні після 18,00 його не роблять, - розповідає активіст Сергій Алєксєєв. – Тому ми з хлопцями скинулися грошима та самі придбали у аптеці тест. Він показав, що хасид був під наркотичною дією марихуани. Це зафіксували лікарі.

Працівники ДАІ склали протокол на хасида та забрали автомобіль. Далі долю горе-водія вирішуватиме суд.

 

Коментарі: