Уманські музиканти підкорили Одесу

24 Листопада 2015 13:28 Коментарів 0 Титаренко Марія Переглядів: 162

Перший Міжнародний фестиваль-конкурс «MusicalUniverse» проходив у Одесі.  У ньому взяли участь десятки колективів не лише з України, а й за кордону. В тому числі й колективи Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького. Вони привезли додому 8 перемог.  

У фестивалі взяли участь:  народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина», чоловічий ансамбль «Будьмо», жіночий ансамбль «Жютем», Олександра Островська, Альона Войнаровська, Аліна Ядак, Онищук Максим та Анастасія Голуб.

Солісти та ансамблі представляли себе у різних жанрах, таких як академічний, народний, естрадний. Конкурс проходив одночасно у різних концертних залах Одеси: Культурно-діловий центр профспілки працівників Охорони здоровя,зал Одеської кіностудії ім. Довженка,  та «Одеському палаці студентів».

За результатами конкурсу народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина»  зайняв І місце; чоловічий вокальний ансамбль «Будьмо» - І місце; жіночий вокальний ансамбль «Жютем» - І місце. Керівник – Андрій Крочак

Також високі результати продемонстрували і солісти: Анастасія Голуб – І місце; Максим Онищук – І місце; Альона Войнаровська – ІІ місце; Олександра Островська – ІІ місце; Аліня Ядак – ІІІ місце . Керівник – Юлія Крочак.

 

Репертуар колективів був відзначений за оригінальність, професійність та яскравість виконання.

 

Коментарі: