Уманчанки для бійців АТО до Нового року створили календар

28 Грудня 2015 21:51 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 190

Майже півроку уманчанки витратили на реалізацію фотопроекту "Дякуємо за мир", який присвятили бійцям АТО.  Все для того, аби підтримати бойовий дух хлопців, які кинули мирне життя та пішли на фронт. Календар прикрашають фото талановитих красунь Уманщини. До проекту долучилися спортсменки, поетеси, художниці, візажисти, перукарі, фотографи, дизайнери та декоратори. Презентація календаря відбудеться 29 грудня о 13,00 у державному історично-архітектурному заповіднику "Стара Умань".

Проект «Дякуємо за мир» є соціальним. Одна  частина календарів буде передана хлопцям в зону АТО, а інша  - розповсюдиться в Умані. Гроші виручені від їх продажу буде передано для допомоги бійцям АТО.

Організаторами проекту виступили Лілія Кушніренко та Вікторія Михайлюк. Спонсори: родина Кисілів, Володимир Лаута, Володимир Гамалиця, Сергій Зозуля та інші. 

- Головний наший меседж – нагадати уманчанам, що в нашій країні йде війна. І що саме зараз бійці АТО, як ніколи, потребують нашої підтримки та допомоги. А цим календарем, ми висловимо їм свою вдячність за мир над головою, - розповідає Лілія Кушніренко. - Ми впевнені, що портрети наших уманчанок будуть надихати хлопців і підтримувати їх моральний дух. Частина календарів буде подаровано хлопцям, які нині в зоні АТО, решту - містяни зможуть придбати в Умані. Гроші виручені з продажу будуть передані волонтерському штабу "До перемоги".

Презентація фотопроекту відбудеться 29 грудня о 13,00 у державному історично-архітектурному заповіднику "Стара Умань". Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Коментарі: