Вісім маленьких принцес змагалися за титул королеви

19 Січня 2016 10:04 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 190

У рамках Благодійного Рідвяного балу під патронатом «Міні Міс Україна» в Умані відбувся фестиваль краси і таланту «Міні Міс Черкащина 2016» та Олімпіада сценічних видів мистецтв «Golden Laurel».

16 січня в Міському будинку культури відбувалась справжня Різвяна феєрія. Вісім маленьких принцес, із чотирьох областей України змагалися за титул «Міні Міс Черкащина 2016». Вже з перших хвилин фестивалю, чарівні учасниці, вражали глядача незвичайними костюмами, адже кожна з них створила свій унікальний образ: казкової принцеси, чарівної феї, сніжної королеви, тендітної русалоньки. Озброївшись природною красою, грацією, та щирими посмішками, учасниці готові були підкоряти серця глядачів і завойовувати симпатії суддів.

Місто Умань представляли дві маленьких принцеси: Єва Пентій та Софія Пентій, які своїми талантами і креативом яскраво вирізнялись з поміж інших учасниць. Іноді, «Мрії збуваються». Це і трапилось з маленькою Софією Пентій. Лірична танцювальна постановка дівчинки, що відтворювала на мольберті маленьку історію великого кохання, завершилась хепі-ендом, її мрія здійснилась, і на сцені з’явився той самий принц, якого Софійка так довго чекала, і закружляли вони разом у вихорі вальсу.

На цьому казка не закінчилась, адже у рамках фестивалю стартувала Олімпіада сценічних видів мистецтв «Golden Laurel». Танцювальні колективи, солісти, маленькі, але дуже талановиті артисти вражали глядача своїми хореографічними постановками та вокальними здібностями. Наймолодшим учасникам олімпіади ледве виповнилось 3 рочки. Вони маленькими і не завжди сміливими кроками підіймалися на сцену, але як тільки вмикалась знайома їм музика, починалося справжнє диво… «Балеринки» тягнуть носочки вперед, «Маленькі ляльки» граційно дефілюють сценою і мило посміхаються, «Cats» виляють хвостиками і грайливо кліпають оченятами… І як тут не повіриш в справжню казку!?

Саме таку казку організатори намагались подарувати кожній дитині, тому, під час заходу, було зібрано кошти для реабілітації 5-тирічної Яни Сторожук, а дітки-сироти з Уманського дитячого будинку отримали солодкі подарунки та м’які іграшки! «Сьогодні хочеться лише Миру,і щоб усі дітки були здорові!» - Зазначає Секретар міської ради Людмила Кирилюк.

Фестиваль краси і таланту не обійшовся і без зіркових гостей. Глядачів своїми виступами вразили: відома співачка, модель, актор Мішель Андраде, учасники конкурсу «Х-фактор» - уманський гурт «BagiroffBand» та Валентин Круглик - тріо «Гонта».

Апогеєм Різдвяного балу стала церемонія нагородження учасниць «Міні Міс Черкащина 2016» та Олімпіади сценічних мистецтв «Golden Laurel». Маленькі схвильовані дитячі оченятка з нетерпінням чекали на вердикт журі.

Отож, за результатами чотирьох конкурсів у молодшій віковій категорії 4-7 років титул «Маленька міс Черкащини» отримала Єва Ткачук 5 років.

Середня вікова категорія 8-11 років

«Міні Принцеса Черкащини 2016» – Дар’я Степанюк 8 років

«Міні Красуня Черкащини 2016» – Софія Пентій 8 років м. Умань

«Міні Міс Талант Черкащини 2016» – Таісія Ганган 8 років

«Міні Міс Модель Черкащини 2016» – Наталія Шакула 8 років

«Міні Топ - Модель Черкащини 2016» – Єва Пентій 8 років м. Умань

«Міні Містер Черкащини 2016» – Миколай Рибак 11 років м. Умань

Старша вікова категорія 12-15 років

«Юна Фото - Модель Черкащини 2016» - Ліза Румянцева 15 років

«Юна Топ - Модель Черкащини 2016» - Анна Галадзій 12 років

Корону, ювелірну прикрасу і почесне звання «Міні міс Черкащина 2016» отримала Дар’я Степанюк з Одеської області, яка представлятиме наш регіон на конкурсі «Міні міс Україна 2016».

«Я неймовірно щаслива, хоча не вперше приймаю участь в подібних конкурсах, але саме цей фестиваль подарував масу задоволення. А головне, я за короткий час дуже добре подружилася з усіма учасницями, і взагалі забула, що вони є моїми конкурентками, можливо, саме це допомогло мені здобути перемогу!» - Ділиться враженнями переможниця конкурсу Дар’я Степанюк.

Також, у рамках фестивалю, за рішенням батьківського комітету було визначено володарку титулу «Королева Різдвяного балу». Нею стала маленька уманчанка Любарська Емілія.

За підсумками Олімпіади сценічних видів мистецтв «Golden Laurel» Гран-Прі у категорії «Хореографія» отримала студія танцю Батерфляй з номером «Селфі» (керівник Ірина Гут).

Гран-Прі категорія вокал(соло) - Катерина Пуздерко;

Гран-Прі хореографія (соло) - Дар’я Степанюк.

Всі учасники фестивалю були нагороджені кубками, грамотами, солодкими подарунками, іграшками і косметичними наборами від чудових спонсорів, які подарували діткам справжню різдвяну казку!

Організатор фестивалю Тетяна Коляда зазначає: «Наш фестиваль став доказом того, що, не дивлячись на всі тривожні події у країні, обов’язково потрібно займатися дітьми, розвивати та підтримувати їх. Учасники зізнавалися, що понад усе мріють про чисте, мирне небо і щастя в Україні та рідній Черкащині!»

 

Коментарі: