Схід і Захід – разом! Єднаймося заради України

22 Січня 2016 16:19 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 152

Непереборне бажання миру і єдності українського народу спонукало двох 13-річних хлопчиків із села Старі Бабани приїхати в Умань і долучитись до акції «Ланцюг єднання», що приурочена до Дня Соборності України!

Єднаймося заради України! Саме під таким лозунгом в Умані відбулась акція «Ланцюг єднання», адже 22 січня вся Україна святкує День Соборності, саме цього дня 97 років тому було проголошено Акт злуки УНР та ЗУНР.

Дійство розпочалось о 12.00 біля пам'ятника Гонті та Залізняку. Учасники акції – небайдужі уманчани та гості міста взялись за руки, утворивши справжній живий ланцюг, і заспівали гімн України.

«Приблизно було 60 осіб, запам'яталось, два 13-річних хлопця, що приїхали із Старих Бабанів, аби відзначити День Соборності разом із уманчанами. Були і депутати Уманської міської ради 5 осіб. Із керівництва міста нікого не було. Настрій у людей був дуже гарний, адже, саме сьогодні, державотворча ідея соборності України знову згуртовує десятки мільйонів наших співвітчизників та прихильників української ідеї з багатьох країн Європи та світу!» - розповідає Олександр Забожук (організатор акції).

 Щороку активісти не тільки в Умані, але й по всій Україні символічно демонструють, що Схід і Захід - разом. Із жовто-синіми стрічками створюють справжній живий ланцюг. І не важливо скільки людей його утворюють, десятки, сотні чи тисячі, головне, зберегти дух єднання в серці.  

Коментарі: