Тарас Тополя: «Країну будувати нам. Їм зверху байдуже»

17 Лютого 2016 17:05 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 183

Соліст гурту Антитіла спілкувався з молоддю Умані про те, чого зазвичай не може сказати зі сцени під час концерту. Тарас Тополя сподівався, що мова піде про власну творчість, але діалог повернув у політичне русло.

У рамках тематичних поїздок Україною відбулася творча зустріч лідера гурту Антитіла Тараса Тополі зі студентами Умані. 16 лютого, в актовій залі УДПУ ім. П. Тичини, молодь вела відкритий діалог з музикантом.

Останнім часом, ім’я вокаліста звучить не лише в контексті музичних нагород та фестивалів. Кожен, кому не байдужі події на сході України, побачив гурт Антитіла з протилежного ракурсу.

Волонтерство – прохання що стало моральним обовязком

Інколи варто залишати мікрофон і братись за волонтерські скриньки. Саме із збирання коштів на бронежилети розпочалась волонтерська діяльність Тараса. «Якщо не допомогти зараз, завтра не буде для кого виступати. Їм зверху байдуже - тільки нам будувати цю державу.»       

Європа має не тільки співчувати але й пишатися нами

Коли мова зайшла за організовану виконавцем виставкукартин Ukraine Exists, що була представлена в штаб-квартитрі ООН у Нью-Йорку, Тарас Тополя наголосив: «Предела дна нет - Європа бачила і гірші проблеми ніж творяться в Україні, але наше завдання показувати не тільки воєнні конфлікти, але й все те, світле і добре, що є у нас. Адже українці донори мозку, і талантів Європи» Нікому не потрібна чергова ракова пухлина на своєму тілі.

«Через тиждень люди забудуть яка партія організовувала концерт, а враження від виступу залишаться надовго.»

У 2015 році гурт антитіла підтримав політичну партію «Укроп». За словами Тараса, лише через те, що мають там багато хороших друзів, яким гріх відмовити. «Ми ніколи не погоджувались виступати за Регіони, чи якусь політ силу, що здійснила злочини проти народу.»

 

Коментарі: