Уманчанина, що зник безвісти знайшли в посадці жорстоко побитим

26 Лютого 2016 21:33 Коментарів 0 Анонім Переглядів: 214

Домовився про перевезення, щоб підзаробити, потрапив у засітку зловмисника. 19 лютого хлопець відправився на своєму авто на заплановану зустріч. Після цього, його ніхто більш не бачив. Андрія знайшли у лісі побитим, а автівка до цих пір перебуває у розшуку.

«Надаю послуги по вантажоперевезенню» запис на стіні в соціальних мережах, що став роковим для хлопця. Скільки їх, шахраїв, що готові нажитись на чужій наївності? Саме на одного з них і натрапив Андрій.

Вечір перед вихідними не обіцяв жодних курйозів, але доля вирішила інакше. Хлопцю зателефонував невідомий номер, і попросив надати послуги вантажоперевезення. У слухавці пролунало вже звичне для Андрія прохання: доставити будівельні матеріали. Хлопець з радістю погодився.

19 лютого близько 7 ранку Андрій нічого не підозрюючи, вийшов на вулицю, сів у своє авто, і відправився на заплановану зустріч, в напрямку району БАБ КП. Після цього його ніхто не бачив.

Коли Андрій протягом дня не виходив на зв’язок, його рідні почали бити на сполох. У всіх соціальних мережах з’явився пост: «Пропала людина». Спільними зусиллями рідних і поліції вдалось відшукати хлопця.

Як повідомляє на своїй сторінці, в соціальних мережах, брат постраждалого - Сергій Танасик: «До жаху побитого, але живого Андрія, знайшли в посадці під Уманню, де він пролежав більше суток (28 годин).Руки, ноги та лице було перемотане скотчем. Коли Андрій прийшов до тями, його першим питанням було: «Як моя вагітна дружина?» 23 лютого хлопцю зробили операцію, зараз він знаходиться під наглядом столичних лікарів.»

За даним фактом злочину відкрито кримінальне справу, тривають активні пошуки викраденого автомобіля.

 

Коментарі: