Євгеній Фіголь «Ковбасюк – на вихід, що не заявляй!»

27 Лютого 2016 12:27 Коментарів 3 Анонім Переглядів: 189

Договорняками він на цю посаду був призначений. А висловили недовіру по справі. Брехня, що Ковбасюку не було озвучено жодних причин і претензій. Я особисто цілий рядїх висловив.

24 лютого 2016 року депутати Христинівської районної ради заслуховували звіт голови Христинівської РДА про роботу за 2015 рік. Попередньо, на засіданні президії Христинівської районної ради, яка готувала порядок денний було погоджено, що перше та друге питання, відповідно, це звіт за виконання бюджету та звіт про соціально – економічний розвиток та делеговані повноваження РДА. голова регламентної комісії Попович повідомив, що до комісії надійшло звернення групи депутатів, які вважають за необхідне після розгляду двох перших питань винести питання довіри до голови РДА, чим фактично дати оцінку його роботі. Про це він повідомив президію, і запропонував поставити 3 питанням порядку денного сесії питання довіри голові РДА, яке підтримала відповідна постійна комісія. Президія цю пропозицію підтримала, за такий порядок денний проголосував і керівник фракції БПП Віталій Паламарчук. Нагадаємо, Ковбасюк є депутатом райради саме від цієї політсили. Він очолював список.

За результатами отриманої інформації від працівників РДА, самого її голови, виступів депутатів та представників громадськості, виступу голови обласної ради, депутати перших 2 питання взяли до відома, а фактичну оцінку роботи голови РДА готувались дати на таємному голосуванні про довіру.
У світлі заяви Ковбасюка виданню «Інфоміст» про те, що депутати ухвалили його звіт, згадуваний вже пан відверто маніпулює фактами. За 2 питання депутати проголосували звіт «взяти до відома». Це не була оцінка. Це просто було їх підтвердження, що депутати отримали відповідну інформацію.
Про те, що претензій у депутатів і за провальний економічний стан району, і за жахіття соціальної сфери не було, Ковбасюк просто бреше. Депутати закидали голові РДА жахливий стан в лікарнях і школах під час опалювального сезону, що було наслідком або завищених цін на енергоносії, або відсутність якісних показників.

Так, приміром, 1 кубометр дров в лікарню за державний кошт закуповувався по 650 грн., в той час коли у вільному доступі, на ринку кожен охочий може купити його за 350-400. Також піднімалось питання завищених цін на продукти харчування, які закуповувались у школи. Тут, при ринковій ціні 1 л олії в 18 грн. відділ освіти закуповував такий же продукт за 32-36. До того ж, на депутатський запит голови постійної комісії з питань освітиОксани Павлівни Юрченко про надання інформації про ціни, начальниця відділу освіти Адаменко відповіді не надала. Слід зауважити, що вона вступила на цю посаду в липні – серпні 2015 року і є креатурою Ковбасюка. Також піднімалось питання власності та приміщень закритих шкіл в селах Веселівка та Пеніжкове, яке РДА зобов’язалась зберегти після закриття. Але берегти вже там нічого. В Веселівській школі, практично одразу було вирізано всю опалювальну систему, котли, виробничі станки, будь що цінне звідти зникло невідомо куди. Така ж ситуація і з Пеніжківською школою. Туди, в минулу п’ятницю прибули невідомі особи разом з економістом відділу освіти Русланом Поліщуком і забрали усе більш – менш цінне зі школи. Від старих парт ці особи варварськи відривали дерев’яні кришки, забираючи тільки металеві корпуси, та забрали 8 станків трудового навчання. На сесії стояло питання передачі цих шкіл на баланс сільської ради, тому ці діячі, напевне, вирішили будь-що цінне на балансі села непотрібно. Ще цілий ряд питань фізично не встигли розглянути в зв’язку з обмеженістю Регламентом, але і до відома Ковбасюка, і голові обласної ради Вельбівцю був наданий грунтовний аналіз звіту голови РДА з його нищівною критикою.

Щодо заяви про «Політичний договорняк», то це взагалі повний абсурд. Звичайно ж, не буду стверджувати, що кожен депутат приймав рішення, не спілкуючись з іншими депутатами. Це було просто неможливо, через те, що депутати, працюючи в комісіях, виїжджаючи на місця обмінювались думками. Це жахіття, мародерство в закритих школах, стан лікарень, економіки, сільського господарства не залишив байдужим нікого.
Але варто звернути увагу на інший факт. Христинівська районна рада налічує 34 депутати. На сесії були присутні 32. Відсутній був один депутат від Аргарної партії та один від Радикальної. Від БПП «Солідарність» до ради пройшло 6 депутатів. Але тільки 5 проголосували за довіру голові РДА. Тобто, як мінімум 1 однопартієць Ковбасюка проголосував за недовіру йому. Що вщент розвінчує всі заяви про «політичний договорняк».

Резюмуючи, скажу, що Кобасюку ніяк уже не відвертітись від звільнення, як він раніш робив, ідучи в декретну відпустку. Регламент та законну процедуру витримано. Більше 2/3 депутатів висловили недовіру. Це пряма відставка. Але це не все, чого вимагає Христинівська районна організація ВО «Свобода». Нами надіслано запит до Христинівського відділку поліції з приводу підкупів виборців 30 вересня 2015 року. Не дамо поліції просто так залишити цю справу. Скажу, що є зрушення і з приводу автомобіля МЕРСЕДЕС, який отримав пан Ковбасюк. Про це повідомлю пізніше. Зараз чекаємо офіційної інформації. Є інформація про інші події, які можуть нести злочинний характер і звернемось до правоохоронців для їх розслідування. Тому, нас може чекати ще багато цікавих новин.

Коментарі: