Молодий паломник ... покусав даішника

22 Лютого 2012 00:00 Коментарів 0 Гамалиця В. Переглядів: 211

 

Непорозуміння між уманською міліцією та паломниками, що сталося наступного після Дня незалежності дня, перетворилось у протистояння – працівники ДАІ були озброєні жезлами та Законом, паломники – зубами і своїми переконаннями… Як наслідок, знову укус – постраждав палець міліцянта. 
Під вечір 25 серпня паломники взялися ламати свіжоукладений асфальт, гроші на який виділила Верховна Рада. Одні намагалися видовбані ями і вставити туди залізні труби, щоб перекрити рух по вулиці Бєлінського. Другі - малювали жовтою фарбою кордону «святої землі». Місцеві жителі викликали ДАІ. Прибулі співробітники ДАІ застали роботи в розпалі. Вони спробували зупинити руйнування асфальту.
- Один з прочан сів на мопед без номерних знаків і став їздити навколо даішників. - Розповідає свідок інциденту Володимир Гончарук. - На помахи жезла хасид не реагував. Коли нарешті зупинився, до нього підійшов співробітник ДАІ, представився і попросив пред'явити документи. Хасид кинув мопед і спробував сховатися на території могили. Коли його спробували затримати, на співробітника ДАІ налетіли хасиди ... Наряд, що якраз під’їхав, всіх розняв. Я сам бачив прокушений палець співробітника ДАІ!
Уманське ДАІ утримується від коментарів. Відомо, що складені протоколи про непокору співробітникам правоохоронних органів, управлінні мопедом без реєстраційних документів і прав. Вирішується питання про депортацію. Місцеві жителі вимагають особливо буйних паломників депортувати з країни. 
Довідка: Це вже не перший випадок, коли паломник кусає людину в погонах. Минулого разу один з паломників вхопив зубами палець міліціонера, що охороняв бригаду по демонтажу нелегального кіоску. 

Коментарі: